Hirdetés

2019. április 25., csütörtök

(#1) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Kíváncsi lennék, mennyire jó az a surround hangzás?! Megéri vajon a több pénzt?

A Logitech G HUB szoftver meg jöhetne linuxra!

Amúgy szimpatikus darabok.

[ Szerkesztve ]

(#2) Mentolka

Mentolka
(senior tag)

Most nem jól olvastam?
Ez jött le: G935 a csúcs, a G635 ugyanez csak madzaggal. A G432 mintha ugyanaz lenne, mint a G635, a G332 meg sztereo madzagos.

A G635 és a G435 mi az eltérés?

(#3) Mentolka válasza Fred23 (#1) üzenetére

Mentolka
(senior tag)

A cikkben írtak szerint, egy meghajtó van benne oldalanként, szóval, virtuális térhatású a cucc.
Gondolom, saját hangkártyával, USB-n keresztül szól.

(#4) Olajbogyesz válasza Mentolka (#2) üzenetére

Olajbogyesz
(tag)

A vezérlés hiánya és az RGB mentesség.

ha egy "pofázni" (mert csak ennyi hangzik el) zavar téged, akkor nem zabszem van a seggedben, hanem egy egész malom. By AXisBOLD

(#5) L4mie

L4mie
(PH! kedvence)

ahogy látom ezek az előző széria face liftelve.
Azoknak nagyon szép stereo hangzásuk van (nem vagyok vájtfülű, de az eddigi legszebben szóló fülesem)
A térhangzás.....kuka.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6) FollowTheORI

FollowTheORI
(PH! nagyúr)

Ha jól látom áttértek műbőrre a 935-nél... szerintem rossz döntés lett és szét fog ez is hullani 1-2 év alatt. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/XBOX: FollowTheORI / BF V Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#7) FollowTheORI válasza Fred23 (#1) üzenetére

FollowTheORI
(PH! nagyúr)

Nem sokat ér... egyik se, nem csak a logiteché.

Steam/Origin/Uplay/PSN/XBOX: FollowTheORI / BF V Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8) cain69 válasza L4mie (#5) üzenetére

cain69
(PH! kedvence)

nagyobb benne a membrán is (a 933é 40mm, ezé 50mm), és a belsejét is újratervezték.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#9) Chrys_ válasza L4mie (#5) üzenetére

Chrys_
(PH! addikt)

A térhangzás egyáltalán nem kuka a G933-nál, csak tudni kell beállítani.

So obvious that Stevie Wonder could see it. "Alles unter 2 Bar Ladedruck sind Sauger."

(#10) Chrys_ válasza cain69 (#8) üzenetére

Chrys_
(PH! addikt)

Kérdés, hogy ez mi pluszt jelent a G933-hoz képest. Mivel a Logitech felvásárolta az ASTRO-t, én olyan headset-re várok, ahol - mint az ASTRO esetén - a 7.1 és a sztereó csatorna hangerő-viszonyát direkt az eszközön lehet állítani.

So obvious that Stevie Wonder could see it. "Alles unter 2 Bar Ladedruck sind Sauger."

(#11) L4mie válasza Chrys_ (#9) üzenetére

L4mie
(PH! kedvence)

Ebben szívesen kérek segítséget :)

Belövöm a térhangzást /általában végigpróbáltam a 3? féle beálltást gaming szoftverben/, és a játékban is, cserébe kapok valami lapos hangzású maszlagot :(
mondjuk Hots-ban és BfV-ben ki is tudom próbálni.
Tény, a gamingben lévő demoban nem szar a hangzás, de ingame még nem tudtam beállítani úgy hogy ne legyen kuka....

[ Szerkesztve ]

(#12) nexplo válasza L4mie (#11) üzenetére

nexplo
(fanatikus tag)

Én emiatt nem merek venni ilyen csili vili fülest. Nem vihetem vissza hogy rakás fos a 7.1 kérem vissza a pénzemet... pedig nagyon kipróbálnám ha profin be van hangolva.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#13) L4mie válasza nexplo (#12) üzenetére

L4mie
(PH! kedvence)

Kaptam már tanácsot hogyan lehetne javítani a minőségét, de ahhoz meg kellett volna venni a windowshoz a dolby dts akármilyen szoftvert...az meg milyen már, hogy extra szoftvert kell beszerezni ahhoz, hogy kihasználjam a fejes térhangzását mert erre a gyári nem képes?

*amúgy nagyon szeretem, volt 633 most 933 van.

[ Szerkesztve ]

(#14) menthix

menthix
(kvázi-tag)

Stereo>virtuális 7.1

(#15) Chrys_ válasza nexplo (#12) üzenetére

Chrys_
(PH! addikt)

Ezért kell neten venni. Olcsóbb és ott pár héten belül visszaküldheted mindenféle indoklás nélkül.

(#16) csicso82 válasza nexplo (#12) üzenetére

csicso82
(PH! nagyúr)

+1 Chrys_ online vásárolod - akár személyes átvételt és személyes készpénzes fizetést is választhatsz vagy a futárnak - és ha nem jó élsz a 14 napos elállással.

(#17) pendre54

pendre54
(őstag)

Az a véleményem, hogy 170/140 dollárt kiadni ilyen cuccokra totál értelmetlen, ennyiért már vannak normális hifis fejesek, amik simán lemossák ezeket a gémer csodákat. Én alapvetően zenehallgatáshoz használok komolyabb cuccokat ( nyitott: [link] zárt: [link] , mondjuk ez utóbbi hazai ára egy vicc ;] ), de értelem szerűen ezeket használom játékokhoz is, és ha normálisan van megírva a játék hangja, mint pl. a Battlefield 5, akkor ezerszer élvezhetőbb hifis fejesekkel, simán pozicionálhatók a játékban a hangok.
Egyébként meg ez a csúcs gémer fejes, ami zenehallgatáshoz is kiváló, planár technológiás cucc, tuti végállomás egy ilyen fejes. [link] Amennyiben most vennék zárt cuccot, csak ezt venném. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#18) saen válasza pendre54 (#17) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Más a célközönség. A hifi fejesekben nincs mikrofon, sokaknak meg ez így egyszerűbb egyben. Játékra meg alkalmasak ezek a gamer cuccok, akkor is ha a zene nem szól rajtuk úgy, mint egy komoly hifi fejesen.

(#19) pendre54 válasza saen (#18) üzenetére

pendre54
(őstag)

A mikrofon kérdést én ezzel a horribilis összegű cuccal oldom meg :D , a célnak tökéletes. [link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#20) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)

Nem kell vezetékmentesség, tehát a G635 már jöhetne is egy jó 20k-s hardverapros áron

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#21) cain69 válasza pendre54 (#17) üzenetére

cain69
(PH! kedvence)

én azért vettem meg a 933at, mert több eszközt is rá tudok csatlakoztatni. de ha van hifi fejesed, ami ezt tudja, akkor legközelebb vásárlás előtt szívesen kipróbálom azt is.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#22) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

Napok óta egy G633-al szemezek, pedig a Kraken V1-emnek semmi baja csak néha zavar, hogy a kábelen nincsenek kezelőgombok.

Ha ez az új modell leviszi a G633 árát, akkor megkönnyíti a dolgom.

Maximum effort! |BlackBerry user| NBMR

(#23) saen válasza pendre54 (#19) üzenetére

saen
(PH! kedvence)

Játékra ez egy rosszabb megoldás, mert külön kell pakolgatni. Aki szinte csak játszik, azoknak tökéletes egy gamer fejes szerintem. Nem mindig az ár/érték arány a motiváló tényező az embereknél, van aki szereti a kényelmet és a célhardvert. Ha te szereted így csináld, de meg kell érteni, hogy nem mindenki ilyen.

(#24) nexplo válasza pendre54 (#17) üzenetére

nexplo
(fanatikus tag)

Finom amiket linkeltél csak előtte nyerek hozzá a lottón :DDD
De viccel félretéve igazad van. Egy hifi füles is lehet jó, csak épp arra lennék kíváncsi hogy pl ezek az 5.1-7.1-es fülesek jelentenek e előnyt a játékban? Valóban hallod e hogy honnan jönnek az ellenfelek...

(#25) enginev3.0 válasza nexplo (#24) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)

Igen

Játéktól is függ, de hallani valóban

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#26) pendre54 válasza nexplo (#24) üzenetére

pendre54
(őstag)

Még annyit tennék hozzá a történethez, amiről se a cikkben, se itt fórumon nem volt még szó, hogy akármilyen csilivili is a fejes, megfelelő forrás is kell alá. A cikkben említett fejesekből se lehet kihozni a tudásukat, egy mezei alaplapi borzalomból, ami ráadásul mindenféle zajjt, jittert összeszedve továbbítja a jelet a fejesekhez.
Már egy olcsó külső USB-s DAC, vagy hangkártya is fényéveket javíthat a hangzáson, itt érdemes olvasgatni: [link]
Én speciel ezt a DAC-ot használom [link] , és még egy ilyen újraórázó cuccot is beiktattam a láncba. [link]

Ja, és még egy nap az ötöslottó húzásig, szóval futás kitölteni. :D

(#27) csicso82 válasza nexplo (#24) üzenetére

csicso82
(PH! nagyúr)

Egy "gémör" füles szerintem akkr jó ha:
- vezeték nélküli
- mikrofonos (legyen mondjuk levehető vagy hátra hajtható
- a térhangzást úgy szokták még javítani hogy - ha jól tudom nem csak 1db nagy hangszóró van benne hanem a mellett még töb kicsi és ezek segítenek a térhangzás kialakításában HA jól tudom

(#28) Akula

Akula
(senior tag)

A szappanforma soha nem jött be nekem, nem is kényelmes annyira. Nem kell, hogy kör legyen, de legalább ellipszis.

élj a mának, YOLO!

(#29) Pubszon

Pubszon
(PH! nagyúr)

Hmm, a G432 és a G332 nagyon emlékeztet a G933-ra. :DDD

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM550x...

(#30) nexplo válasza pendre54 (#26) üzenetére

nexplo
(fanatikus tag)

(#25) enginev3.0 Mindenképp ki akarok már egy nagyon jót próbálni. Majd valahogy sort kerítek rá :K

(#26) pendre54 Ha jól értelek egy erősítővel toljam meg a gépből levett jelet? :U

(#31) nexplo válasza csicso82 (#27) üzenetére

nexplo
(fanatikus tag)

Kicsit félek a vezeték nélküli cuccoktól mert az elem-telep-aksi előbb utóbb kipusztul benne :W

(#32) L4mie válasza nexplo (#31) üzenetére

L4mie
(PH! kedvence)

nagyon könnyű akkut cserélni a g933 ban, 2 mozdulat, ha ezt tartják az újnál akkor nem kell tőle félni.

(#33) pendre54 válasza nexplo (#30) üzenetére

pendre54
(őstag)

Amennyiben a hangminőségen szeretnél javítani, akkor célszerű az alaplapi hangkártya helyett valamilyen külső hangkártyát, vagy DAC-ot használni. Mivel a fejhallgatót, ha ilyet fogsz használni, azután ennek a fejes kimenetére fogod csatlakoztatni, és általában elmondható, hogy a DAC-ok többségének fejhallgató erősítője is van, és ezzel együtt a hangerőt is ott fogod tudni közvetlenül szabályozni.

(#34) egyedülülő válasza pendre54 (#26) üzenetére

egyedülülő
(senior tag)

Én öcsémnél tapasztalom, hogy sorra kukázza a "gamer" füleseit legyen az logitech, asus, stb mert valami behal rajta. Én hifi fülest használtam már kölyökkorom óta.

Kicsit drága dolgokat linkelgetsz. Nem hiszem, hogy a legtöbb olvasónál ez opció lenne.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#35) enginev3.0 válasza egyedülülő (#34) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)

Nekem vagy 6 éves a G35 de csak unalmamba akarom cserélni
Bár nekem még soha nem ment tönkre Logitech cucc
Imádom is

(#36) nexplo válasza L4mie (#32) üzenetére

nexplo
(fanatikus tag)

Csak gondolom speca akksi jó csak hozzá ugye? :F

(#33) pendre54 Akkor bármilyen stereo erősítőt a gépre kötve lehet javítani a hangzáson? :U

(#37) kpal

kpal
(PH! nagyúr)

Tetszenek ezek de inkább a Platronics fejesét venném az is Atmos-os és jár hozzá Atmos kód is. Most ezokat nézem aztán beszerzek egyet. Sőt ott majdnem az összeshez van kód.

[ Szerkesztve ]

(#38) L4mie válasza nexplo (#36) üzenetére

L4mie
(PH! kedvence)

Kialakítás miatt igen, de amúgy bármelyik egy cellás lipót rá lehet kötni, csak lehet csatlakozót kell cserélni. Airsoft/modell akkuk között biztosan van nagyobb kapacitású ami kompatibilis.

(#40) Kopi31415 válasza pendre54 (#17) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Azért érdekes, hogy alternatívának három-négyszer annyiba kerülő terméket javasolsz, mint amit feleslegesnek tartasz, ráadásul nem is igazolod, hogy valóban alternatíva lenne.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#41) Tomace91 válasza egyedülülő (#34) üzenetére

Tomace91
(senior tag)

Te mit használsz most?

Xiaomi Mi5 64GB Black & Google Nexus™ 5 32GB Black - SoundMagic E10M

(#42) nexplo válasza L4mie (#38) üzenetére

nexplo
(fanatikus tag)

Na ilyet sem hallottam még :) mindig tanulok valamit thnx :R

(#43) egyedülülő válasza Tomace91 (#41) üzenetére

egyedülülő
(senior tag)

Szia!

Kicsit későn válaszolok, de azért válaszolok. Egy Beyerdynamics DT 990 Pro 250Ohm-ot használok jelenleg. Előtte meg egy HD 555 Sennheiser fejhallgatót nyúztam évekig.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#44) atila4 válasza nexplo (#36) üzenetére

atila4
(senior tag)

Logitech oldalán 10 Euroért van gyári aksi hozzá, nekem a G933-ban 2 év után kellett cserélni. Nem egy nagy üsszeg

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#45) jam1991

jam1991
(kvázi-tag)

Üdv!

Nem igazán találok erre topicot így megpróbálkozom itt...

Szeretném a G633as fejhallgatóm rbg világítását összeszinkronizálni a G910es billentyűzetemével de nem igazán akarja engedni a szoftver.

Esetleg van valami külön opció vagy feltétel amit nem vettem észre?

Köszi előre is a segítséget!
:R

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#46) atila4 válasza jam1991 (#45) üzenetére

atila4
(senior tag)

(#47) jam1991 válasza atila4 (#46) üzenetére

jam1991
(kvázi-tag)

(#48) jam1991

jam1991
(kvázi-tag)

nekem kicsit más valamiért

(#49) atila4

atila4
(senior tag)

Legfrissebb?

(#50) jam1991 válasza atila4 (#49) üzenetére

jam1991
(kvázi-tag)

frissítettem de semmi :( a g9x-et még megértem, mert nem mai darab.. de a billentyűzetet már kevésbé

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.