Hirdetés

2018. november 18., vasárnap

(#1) ZnVjaw0K

ZnVjaw0K
(tag)

spectre/meltdown?
mining?
Anno 2205?
Kihagytam valamit?

(#2) Ruuwa válasza ZnVjaw0K (#1) üzenetére

Ruuwa
(fanatikus tag)

Crysis 3

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#3) Blazs120gl válasza ZnVjaw0K (#1) üzenetére

Blazs120gl
(fanatikus tag)

"Kihagytam valamit?"

Hashrate? Persze a mining ott van, de azzal nem lehet számolni :DDD

Ez is valami erősen ASIC-gyanús cucc, mint a beágyazott EPYC...

[ Szerkesztve ]

(#4) Geri Bátyó

Geri Bátyó
(senior tag)
LOGOUT blog

Lassan kíváncsi lennék a teljesítményére. Amikor az első hírek felröppentek, a 32 mag és a 125 W TDP még baromi jó volt, de az EPYC szintén 32 mag és az az érzésem, hogy a teljesítmény/fogyasztás mutató az EPYC felé billen. Addig-addig csúszott a megjelenés, hogy lassan értelmét veszti.

(#1) ZnVjaw0K: "Kihagytam valamit?" Igen, egy értelmes kérdést. ;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#5) Thryash válasza ZnVjaw0K (#1) üzenetére

Thryash
(tag)

:C :C

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#6) sanchezsa válasza ZnVjaw0K (#1) üzenetére

sanchezsa
(PH! kedvence)

Mi a fene ez a Anno 2205? Tudom stratégia játék 1503-al mai napig játszok.

De itt mit jelent?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#7) hokuszpk válasza sanchezsa (#6) üzenetére

hokuszpk
(őstag)

cimlapot szoktad bongeszni ?

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#8) sanchezsa válasza hokuszpk (#7) üzenetére

sanchezsa
(PH! kedvence)

Hehe, HA-ról szoktam átkapcsolni, de ott nagy többségében telefonokról vannak cikkek.(Persze ami nem érdekel.)

Napokba jártam így a Gta 4-el, ugyanis 2GB felett nem kezeli rendesen a videokártyákat.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#9) MikeWazowski válasza ZnVjaw0K (#1) üzenetére

MikeWazowski
(senior tag)

:R :C

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#10) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

:DD :C

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.