Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Duddi #39 üzenetére

    Hagyd, mar tobbszor is nevetsegesse tette magat. Az Intel az elettarsa.

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz Duddi #39 üzenetére

    Egy kis szösszenet:

    Az őszinteség fontos.

    Intel fan vagyok lassan 30 éve mióta a 386-osomon először futott az Eye of the Beholder... és személyes sértésnek értékelek minden intel sérülékenység cikket, és remegve bújom a sorokat azt remélve: biztos az AMD is... ugye az AMD is... Istenek kérlek add hogy az AMD is... legalább egy kicsit... Aztán arra gondolok holnap az utcán ha ne adj isten szembejön velem Isti akinek egy éve ajánlottam a i8700-at vagy Bandi akinek 3 éve mondtam jó lesz az az i5 a WoT-hoz... talán le is köpnek… Vagy azt találják mondani "Ba*d meg a processzorodat !" Hogy fogom akkor érezni magam, mit fogok mondani? Hogy otthoni felhasználóknak nem számít? hogy csak 9 % ot lassít? De ez tudom, hogy ferdítés... De mit tehetnék... A tavalyi Spectre után is kiröhögtek a kocsmában... Istenem add hogy az AMD nél is találjanak valamit...

    A PH fórumon is ki fognak röhögni.... Az aláírásomból talán kivehetném a i7 7700k -t de úgyis észrevennék… (Roh@dékok úgy imádnak gúnyolódni) De mit fogok mondani a Igazgatói értekezleten ha rákérdeznek...? Tavaly költöttünk el 20 milliót szerverre intel Xeonnal...4 év kuncsorgása után. Mi lesz ha az index lehozza a hírt ők meg elolvassák? Ők csak annyit fognak érteni hogy "Az intel sz@r"... Mit fogok mondani ? Fejemhez fogják vágni, hogy de hát János maga ajánlotta a szerverkonfigurációt és most meg kiderül hogy szart vettünk? Talán ki is rúgnak... "Istenem add hogy az AMD is..." Akkor talán mondhatnám… Úgysem tudom kimagyarázni hogy nem is akkora probléma... nem értenék. Katika a is ki fog nevetni... Pedig múltkor már majdnem igent mondott a vacsorameghívásra...Talán lett volna valami... Erre jön ez a hír... Intel én bíztam bennetek... Most ezután mondjam mindenkinek hogy vegyen AMD-t? Én marha még a múlt pénteki céges buliba is inteles pólóba mentem... Katasztrófa az életem...
    Az őszinteség fontos...

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz Duddi #66 üzenetére

    Természetesen vicc, remélem senki nem veszi ennyire komolyan a dolgokat... :D
    Mint egy Kafkai novella...

    [ Szerkesztve ]

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz Duddi #68 üzenetére

    :D Igazából ez igaz bármilyen, hívőre intel helyére be lehet írni bármit focicsapatot, pártot, polgármestert bármit...

    … Ahogy szépen lassan tűnnek el az intel poszterek az irodád faláról... A gyereknek computexről hozott intel-es sapkáját a kukában találold… szomorú dolgok ezek... A régen büszkén felragasztott intel inside matricát a gépedről lassan szomorúan, szégyenkezve lekapargataod… Előkeresed a szekrény mélyéről a kollegáktól szekálásból 6 éve kapott AMD-s bögrét... A megcsalt szerető érzése... :D

    [ Szerkesztve ]

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák