Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duddi

    aktív tag

    válasz SaGaIn #45 üzenetére

    Nehezemre esik eldönteni hogy amit írtál az hány % ban komoly és hány % ban vicc vagy szarkazmus.

    Ami a barátoknak adott tanácsokat illeti. Olyat én is adtam többször is. Majdnem minden ismerősömnek én építettem a gépét. Van Inteles Nvidia és AMD alkatrész, Gigabyte, Corsair, Asus, MSI, márka is benne.
    Amikor megkapták a gépüket mind örült és elégedett volt mert azt kapták amit kértek és ki tudtak fizetni.

    Nem fogok és nem is kell bocsánatot kérnek az intel vagy amd procikért amiket 5 éve tettem egy gépbe.
    Én inkább amd párti vagyok voltam de vegyesen használok mindent. És amikor buldózer procim volt és mindenki mondta hogy szart sem ér egy I7 ellen nem álltam ki a fórumra fikázni minden cikket ami megemlítette.
    Van annyi hitem önmagamban és a döntésekben amiket hoztam, hogy nincs szükségem a fórumok megerősítésére hogy jól tudjak aludni.
    Viszont zavar, ha valaki vakon támad mindent ami egy kicsit is kilóg az ökoszférájából és fenyegetve érzi magát és személyes sértésnek vesz mindent ami nem az ő igazát támogatja.

    A professzionális rész más kérdés annak van súlya ha tényleg 150 millióért vesztek szervert és a főnök kiborul ott lehetnek gondok. (van IT haver aki ebben utazik nála a főnöknek fogalma sincs arról mit csinál egy szerver vagy mitől jó vagy rossz amíg minden jól megy nincs kérdése)

    Katika meg egy casual mobile gamer peasant. Ne is törődj vele!

    Ha továbbra is félsz tükörbe nézni csak vess egy pillantást a fórumokra az emberek milyen erővel védik az Nvidia 1650 es karit! Meríts erőt belőle és tudd nincs olyan hogy rossz választás legyen az bármilyen gyenge termék lesz aki az élete árán is védeni fogja. :D

Új hozzászólás Aktív témák