Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz QwErTy42 #12 üzenetére

    Nálam sajnos van. Ferde volt gyárilag a bekapcsoló panel, kb. az összes menet vagy ferde vagy szorul (volt amit nekem kellett kimetszenem a csavarral), emiatt a kézzel oldható csavarok nem oldhatók kézzel, oldallap rögzítése egy vicc (rendszeresen nem eakd be a helyére és/vagy a csavarok ferdén másznak be a menetbe), hdd tároló átgondolatlan, amúgy más baj valóban nincs vele. Ez annyi hiba, hogy kizártam a gyengébb darab, vagy egyszerű gyári hiba lehetőségét, így nem maradt más, mint, hogy ez a gyártó ennyire képes, tehát engem nem érdekelnek a jövőben a termékei.

    Csandi: a Corsair is tud szart csinálni, ha akar, de ott az olcsó vackával is csak annyi bajom volt, hogy a merevlemez rezonanciát nem lehetett megszüntetni sehogy az elvékonyított lemezek és vélhetően nem megfelelő gyári szegecselés miatt. Viszont a többi dolog mind rendben volt vele, mondhatni az árához képest példás volt a kidolgozása.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák