Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dbius

    veterán

    Nagyon jó, tanulságos írás, köszönjük! :C :R

    Pár hete én is vásároltam egy túlfeszvédőt. Úgy voltam vele, hogy ha már veszek, akkor lehetőség szerint minél több eszközt tudjak csatlakoztatni rá (nem csupán a dugaljok számára értem ezt, hanem koax, telefon, utp védelem is legyen rajta).

    Így esett a választásom a Belkin Surgemaster gold f9g726en3m-gry típusra:

    amelyen összesen 7 dugalj van, valamint koax, telefon/adsl, továbbá utp védelmet is ellát.

    Bruttó 8800-ért sikerült beszerezni, de remélem nem lesz a képességeire, ill. a belkin által vállalt garanciára szükségem.

    A cikket elolvasva viszont felmerült bennem egy kérdés, ami fontos lehet a szünetmentest vásárlóknak. Korábban a szünetmentesek témájában olvasgatva itt a ph-n azt olvastam, hogy szünetmentes vásárlása előtt érdemes figyelembe venni, hogy a gépünkben lévő tápban aktív, vagy passzív pfc van-e, ugyanis ez befolyásolhatja a szünetmentes táppal való együttműködést.

    Már nem emlékszem, hogy milyen formában, vagy hogyan került ez megfogalmazásra, de amennyiben ezt a szempontot továbbra is érdemes figyelembe venni, akkor szerintem jó lenne a cikket e vonatkozásban kiegészíteni, további hasznos tanácsot adva a felhasználóknak!

    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák