Hirdetés

2018. június 21., csütörtök

(#1) blackrulz

blackrulz
(PH! nagyúr)

Egészen korrektül néz ki, és árban is rendben van. Kéne :K

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#2) forgonati

forgonati
(őstag)

Tök szép, simán elfogadnám.

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#3) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Review.

Nekem nagyon tetszik, viszont hiányolom az USB Type-C-t.

(#4) sb válasza Fred23 (#3) üzenetére

sb
(PH! kedvence)

Van már amire raktak valaha Type-C-t? Elég mostoha a kezelése.
Amúgy ilyesmi házak sokaknak nyerők szerintem. Egy Define C Mini, Silencio 352, N200...

Nekem Silencio van, az se rossz, de még a klasszikus, hosszabb ház. Főleg az árához képest jó.
Apróságokkal lehetne még 1-1 cserére csábítani, mint az említett Type-C vagy pl. itt a CM-en az is tetszik, hogy van SD slot és kettőnél több USB. Define-on jobb, hogy felül vannak de ott ezek hiányoznak... még akkor is ha az SD slot évente 1x kell.

eladó cuccok: Phenom II X4+GTX460 1GB konfig, Samsung SSD-k, Tp-Link WDR3600, Modecom Feel 202 mITX ház...

(#5) blackrulz válasza sb (#4) üzenetére

blackrulz
(PH! nagyúr)

van

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#6) HerrBoese válasza sb (#4) üzenetére

HerrBoese
(újonc)

Igen, vannak Type-C csatlakozóval szerelt házak. A leginkább pénztárcabarát a Nanoxia Cool Force 1, de a Lian Li is adott ki 100 dollár körül egy alpha 330 nevű sorozatot, meg ott vannak az In Win 101 és 301 házai.

(#7) Fred23 válasza sb (#4) üzenetére

Fred23
(PH! addikt)

"CM-en az is tetszik, hogy van SD slot"

Tényleg, még az is kéne! :K

(#8) sb válasza HerrBoese (#6) üzenetére

sb
(PH! kedvence)

Egyik sem az amivel szembe találkozom a boltban és még van is nálam annyi pénz.
Értsd: Nem arra céloztam, hogy nincs egy sem. Csak alig van a házak mennyiségéhez és a Type-C megjelenési idejéhez képest.

Még így külföldről is szvsz elég korlátozott a dolog, de itthon meg végképp.

eladó cuccok: Phenom II X4+GTX460 1GB konfig, Samsung SSD-k, Tp-Link WDR3600, Modecom Feel 202 mITX ház...

(#9) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

Korrekt, az ára is rendben van.

tailor74 - Fortes fortuna adiuvat

(#10) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Korrekt ház ugyanilyen korrekt árral.Tavasszal gépcsere és látom ez lessz a befutó ház.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás alaplapszinten is.Smd alkatrészek cseréje Ersa BGA állomással BGA ick ,foglalat és csatlakozók cseréje.

(#11) Crinos

Crinos
(kvázi-tag)

Most újítottam egy Corsair 750D Airflow Editiont, hasonlóság van. De az anyagminőség ha ugyanolyan, mint az enyém, akkor baj nem lesz vele......

Crinos az állat..... battletag: Crinos#2304

(#12) Destructo

Destructo
(senior tag)

Nagyon bejön a ház, tényleg elég jól eltalálták minden téren. Valószínűleg egy átköltözést eszközölök a későbbiekben.

(#13) --HARDCORE--

--HARDCORE--
(fanatikus tag)

Azért megnézném egy ~ 42°C-os nyári napon mennyire melegszik fel benne az SSD / HDD... Mintha abszolúte nem számítana ezeknek a hőmérsékete, úgy vannak kialakítva a mai trendi házak. Érdekes..

Üdv.: Zsolt

(#14) F4T4L 3RR0R

F4T4L 3RR0R
(újonc)

Szép, egyszerű, letisztult és sallangoktól mentes. Kábelmenedzsmentnek is akad hely bőséggel. Igényes kuckónak néz ki szívesen elfogadnám. Viszont a szellőzésre kíváncsi lennék... vajon az elülső légkavaró(k) elegendő levegőt képesek beszívni az oldalsó réseken?

It's not a bug, it's an undocumented feature!

(#15) haxiboy válasza --HARDCORE-- (#13) üzenetére

haxiboy
(PH! addikt)

Mivel ezek a házak rendszerint felül nyitottak, és ventilátoroknak is van hely bőven, egyáltalán nem melegedősek.

Nekem egy Corsair 750D van, volt amikor 3db R9 390x volt bennt, tény, az oldalát le kellett vennem, mert a legfelső kártya melegedett. De 1 vagy 2 kártyás rendszerhez bőven elegendő.

Amikor az RX480 bekerült akkor meg pláne nem volt melegedési problémám, pedíg ezzel kezdtem a bányászatot, zárt gépházban, minimális fordulatszám a ház ventilátorain.

BTC : 1HaxiBoy43dEBpk9amznGuFs8h2YjYH4F7

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.