Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magicrat

    tag

    válasz bandigyerek #639 üzenetére

    Hát nem tudom, elvileg tök egyszerű kéne, hogy legyen:

    1: Bekapcsolom vagy ki
    2: Megkeresem a kapcsolódó telókat, és kiválasztom, hogy melyiket akarom menedzselni
    3: Beállítom a hozzáférési időzónákat szabálynak. (olvastam valahol, hogy pont fordítva működik a táblázat, tehát, hogy a beállított cellák nem a hozzáférést, hanem a tiltást jelentik. Így is próbálgattuk sokszor, sehogy nem működött a tiltott időszak, mindig volt internethozzáférés az adott telón.
    3/b külön lehet az adott szabályt figyelmen kívülre rakni - felfüggeszteni, ha törölni épp nem akarom - ez a státusz kapcsoló.
    4: (advanced/haladó beállítások fülnél) Ha akarok szavakat is le lehet tiltani pl. a "youtube"-ot sikerült, azt tényleg nem érte el az adott teló. Aztán néha igen, nem jöttünk rá, hogy miért.

    Ennél több beállítást egyszerűen nem találtam, nem kéne, hogy több órányi próbálgatás, leírás olvasgatás, youtube videó nézés (egyébként simán ugyanazokat csinálták, mint mi, de mindenki csak beállította a cuccot, de nem próbálta meg, tehát használat közbeni videót nem találtam) után ne működjön.

Új hozzászólás Aktív témák