Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kakuk.tamas

    addikt

    válasz gabber01 #6 üzenetére

    Mi az, hogy "sokkal kevesebb van belőlük, mint kellene"? Milyen tudomány(ág) használja (ki) ezeket a gépeket? Az atomok ütközésein, az űriparon, a földrengés és egyéb környezeti szimulációkon kívül mire használják ezeket, hogy ennyi kell belőle?
    Bocs, ha hülye vagyok, de igazából nem látom nagy hasznát, hogy egy év alatt több városnak elegendő energiát csesznek el, és szinte nulla, az emberiség érdemi javára írható eredménnyel.
    Mert nekem semmit se ér kb. hogy mi van akkor, ha két atom hiperszuper sebességgel ütközik, vagy mi történik a világűrben, ha építünk egy fóliasátrat, és abban elültetünk egy borsót... De mondhatnám azt is, hogy az se érdekel, hogy mi lesz, ha megolvad a sarki jég. Mert megfog, ezt régóta tudni, de mégse tudnak tenni ellene, és ötletük sincs hogy mit kellene tenni, ha bekövetkezik, hogy élhetnénk túl.

    Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Új hozzászólás Aktív témák