Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    " de gondolj bele, lesz-e majd prank videó? "

    Ha ez megszűnik, annak kimondottan örülni fogok.

    "Játékbemutatók... majd a játékgyártók aláírják, hogy esetleg leszarozzák a játékot és milliók lássák?"

    Ezért tényleg kár lenne, de valamiért az rémlik, hogy erre már született precedens és ez szabad felhasználásnak minősül.
    De alapvetően csak azért sajnálnám, mert a cégek ritkán mutatják be játék közben a saját terméküket. A legidegesítőbb dolog, mikor RTS-t olyan reklámképekkel mutatnak be, hogy alulról látok mondjuk egy tankot. Mikor játszok, soha nem fogom onnan nézni. Meg gyakran lehagyják az UI-t, így néha kép alapján azt sem tudom, hogy milyen játék.

    "Film/sorozat kirtikusok... a filmes cégek majd aláírják, hogy elmondja a saját véleményét ezekről?"

    Ehhez elég a hivatalos trailer, de talán még az sem kell, mert anélkül is lehet kritikát mondani, hogy ez videó formájában megjelenne. Ráadásul itt is úgy rémlik, hogy pár másodperces "idézés" az szabad felhasználás.

    "Tutorial videó.... ?"

    Nem tudom, milyen tutorial videóra gondolsz, de a nagy részét tuti, hogy nem érinti.

    Ha az instagram megszűnik, az még a legkisebb mértékben sem fog hiányozni. Még sose jártam instagram oldalon ezután sem tervezek. Youtube is csak kicsit hiányozna.

Új hozzászólás Aktív témák