Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pranksta

    tag

    Csütörtökön jött meg a teló és a Mi Band 2. Rendesek voltak a vopmartnál, mivel sokat kellett várnom a szürkére (legalábbis gondolom ezért), az eredetileg rendellt egyetlen kijelzővédő helyett küldtek kettőt, plusz ráadásnak egy szilikontokot is (mondjuk ez utóbbit nem nagyon fogom használni a hétköznapokon, elég ronda). A szállítás gyors volt, 7-10 helyett 5-6 munkanap alatt megkaptam a csomagot.

    A MIUI-tól nem vagyok elájulva. A böngészőjük pl tetszik, de a dizájn nem igazán, és sajnos nem is sikerült olyan témát találni, ami minden tekintetben tetszene. Hiába, ebből a szempontból sokkal jobban bejött az iOS.
    A mérethez hozzá kell szoknom (vagy legalábbis el kell fogadnom, h ez van), de ezt tudtam előre.

    Annak örülök, h a 3GB RAM-osat rendeltem, mert pl Pokémon Go futtatás alatt volt már, h átléptem a 2-t. Alapból egyébként, ha semmi extra nem fut, kb 1,4 GB van szabadon.

    Az akksit egy nap alatt 30%-ra sikerült levinni, de abban volt sok PoGo :)
    A kamerát még nem nagyon használtam, de első ránézésre nem tűnik rossznak. Azért a timelapse-ekhez vszeg le fogok szedni valami plusz programot.

    Ami kifejezetten zavar, hogy a Facebook messenger elsőre nem működött rendesen, nem kaptam értesítéseket, pedig mindenhol engedélyezve volt. Most felraktam újra, hátha. Mindenesetre ez gondolom nem a telefon hibája.

    A GPS gyors, pontos.

    Most hirtelen ennyi.

    dubito ergo sum

Új hozzászólás Aktív témák