Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Soká

senior tag

Köszönöm még egyszer mindenkinek az útmutatásokat, sikerült Global Stabilra váltani!

Végül, nem tudom, hogy miért, de a mobillal mobilra letöltött zip fájlt elfogadta a telefon és szépen lefutott.
    Aztán a visszaállítást is lefuttattam, ami hosszasan de elsőre úgy néz ki elég alaposan dolgozott.

Meglepődtem, hogy mennyi minden visszakerült, amire nem is számítottam. Az ikonokat kicsit összecserélte, pontosabban a hatodának üresen maradt a helye, de aztán ezeket is megtaláltam a végén egy kupacban. Csak a hiányzó helyekre vissza kell vonszolnom. Helyreállította a híváselőzményeket, az sms-eket, a gyári e-mail kliensben lévő másod-harmadlagos e-mail fiókjaimat.Használok többféle Notes tipusú alkalmazásokat, ezek is mind rendben vannak, azokról nem beszélve, amit nekem kellett helyreállítani bejelentkezéssel.

Ami úgymond "elveszett" de pótolható:
    - az ujjlenyomatokat újra kellett tanítani.
    - használtam egy olyan billentyűzetet (Swype+Dragon) ami fizetős volt de közben megszüntették(???)
    - az ikonjaim kinézete "meg volt buggyantva" de fogalmam sincs, hogy mivel vagy hogyan, tehát nem tudom, azt hogyan lehetne visszavarázsolni (de nem létszükséglet)

szóval ezek apróságok, közben még a trial Swype+Dragon is felajánlotta a Pro megvételét, de végül fizetés nélkül letölthetőnek bizonyult.

Ami viszont tényleg elveszett:
    - néhány kis játékom eredményei (Szókereső, Brain It On!, Hexasmash, stb.) A középsőt ajánlom mindenkinek, jópofa játék szerintem.
    - amit még nem vettem észre...

Hozzászólok Aktív témák