Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    válasz ktomcat #13674 üzenetére

    Szia!

    Sikerült felraknom az AospExtended-v4.6-land-20180215 ROM-ot, ami jó hír!!! :R Van más jó hír is.
    A leírásod is teljesen rendben volt így utólag sem maradt ki semmi ami a telepítést esetleg negatív irányba vitte volna. Gyorsan meg is volt, ahogyan lennie kell egy új telepítésnek,
    Egy konkrét hibajelenség jelentkezett csak telepítés közben, amit az új TWRPprodukál csak a wipe (cache, dalvik, internal storage) akármelyik, akármikor, de ezt mindig kiírja nálam legalább is
    E: unhandled 'flag=length=-16384' ennek ellenére minden hibátlanul lefut, még szerintem a Magisk is, mert közben tettem fel ahogy írtad, a végén első boot után ott figyelt az ikon.

    Pozitív: nagyobbak az értesítési sávon a karakterek, külön lehet 2 helyen állítani a betűméretet, majdnem rögtön ezzel kezdi a beállításokat, végre gondoltak a gyengébben látókra is. A menüt szokni kell majd, meg jól átnézni, de ez nem gond. Jó hogy a kezdő képernyő alapból szürke, így kevesebbet fogyaszt. :C

    Egy tényleges gondom van azt pedig a ROM telepítése előtt írja is , hogy a szenzorokkal gond lehet, de mivel Angolul írták nem teljesen volt világos. :B

    A fénymérő szenzor által beállított alap fényerő nagyon gyenge, először azt hittem nem működik, de ha lámpa elé tartom, mintha kint lennék az utcán, felemeli a fényerőt, + lehet állítani fix értékre is. Most visszapakolom ami nagyon kell, aztán barátkozunk egymással, de így elsőre alapból jól nyitott az

Új hozzászólás Aktív témák