Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    válasz trebrona #13562 üzenetére

    Na fasza! :)) . Onnan számít a 72 óra. (egyrészt köszi szokás szerint ;) :R

    Másrészt ez a topic összefoglaló nyitási folyamatában hol van leírva, hogy a párosítás után várj 72 órát? :O

    Igen meg, a felhőben is látszott utána konkrétan a telefon
    + megint kaptam sms-ben kódot mikor elkezdtem a nyitási procedurát az engedély birtokában azt is elfogadta
    a fiókom 100% , ma is teszteltem, mind a két helyre vagy 3 ugyan úgy léptem be telefonszám + jelszó párosítás , hogy az is jó legyen. majd miután minden oké lett telepítettem a mi unlockot, ezt elindítva kérte a harmadik jelszót, majd addig nem látta a telefont, amíg a fogaskerék USB driver, telepítés ellenőrzés le nem futott,
    az eszközkezelőben egy Android bootloader interface jelent meg, ezután telefon fasboot módban újraindít, a mi unlock progi rögtön látta is a telefont, az ellenőrzés zöld pipát kapott, se a folyamat 99%-nál a feni hsz szerinti
    kiírással végződött, arra írtam hogy nem értem túl korán nyitottam, mert az engedélyezés óta nem telt el 72 óra, vagy most 72-óráig nem próbálkozhatok?! Ha nem próbálkozhatok akkor k...be :(((
    Vagy írja ki a MI unlock hogy mi a baja, vagy ha nem kó neki minden feltétel, ne tudjon elindulni az unlock.
    Mert szerintem ez így kaka.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák