Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Create.

    addikt

    válasz Alogonomus #24 üzenetére

    Én megkaptam a teljesítményt, amit szerettem volna. Sokat gondolkoztam, hogy full amd gépem legyen, de a fórumban látott driveres gondok miatt (amiket felsorolva láttam és már az rx470-el is tapasztaltam, ezek szerint nincsenek javítva azóta sem), én nem mertem bevállalni. Illetve én 140ezerért vettem az aorust (újonnan ha-ról pont jókor neztem rá és le is csaptam, ezt vehetjük egyedi esetnek is). Igaz én fhd 144hz-n játszok, így igazából afelé nem is engedem a gsync miatt, így több krafttal se érek kb semmit. Ráadásul ugye azt is néztem, hogy én mivel játszanék multit, igaz 1éve nem pubg-ztam, de ha multiznék az ez lenne, itt meg hozza az 5700xt szintet is. Aki pl bfv-t és forzát játszik az nyílván amd-vel jár jobban. Singleplayerben meg tényleg mind1 melyik kártyát vesszük, ha van gsync/freesync, mindkettő jól teljesít. 100+fps-nél +10-20fps sem számít nekem. Egyedül akkor leszek pipa esetleg, ha a red dead redemption 2-n nem lesz meg a stabil 60fps fhd-ban kb minden maxon és az 5700xt-n meg meg lenne. Nyílván mindenkinek más a fontos, nekem ez volt a szempontom vga vásárláskor. Az 5700xt is 160 lenne, mert ott is jó hűtésűt vettem volna. (Ekkor még csak csepegtek kifele a jobb hűtésűek, pl a nitro+ még meg se jelent akkor, de még a red devil se, az msi gaming jött ki pont).

    Csak hogy on is legyen benne:
    így ki tudtam legalább próbálni a dlss-el az rt-t és saját szemmel látni. Nekem bejött a dolog, de az biztos, hogy még gyerekcipőben jár.

    [ Szerkesztve ]

  • Predatorr

    őstag

    válasz Alogonomus #24 üzenetére

    Hát én a nyers erőért vettem 2080-at, mert az 1070ti megfeküdt néhány játékban, a RT csak hab a tortán, 5700X meg bekaphatja, hóó! :DDD Kihúzom ezzel 3 évig simán, havi 7 rugóba sem fáj, és még el is adhatom akkor is legalább középkategória lesz.

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák