Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    válasz -Solt- #32 üzenetére

    Miért? Mennyire van képben?

    2013 óta várom a csodát, de egy nagy büdös semmi lett a mantle-ből, és kapjuk a borzalmasan optimalizált pc portokat.

    Aki objektíven nézi a dolgot, az nem kajálja be az itteni sok sületlenséget. Csak az a baj, ha ezt elmondja, akkor fanboy és hozzá nem értő hülye lesz rögtön.

  • antikomcsi

    veterán

    válasz -Solt- #42 üzenetére

    Igazából nem a másnapján várom a csodát, csak figyelembe veszem a történteket.

    2013.-n vettem 280X-et a BF4+mantle miatt. Aztán megjelent a BF4, de nem volt mantle. Aztán lett mantle, de a kártyámat nem támogatta. Aztán majd egyszer lett olyan verzió is ami már működött a kártyámmal. Csak addigra a BF4-et már végigjátszottam, a multija pedig nem győzött meg.

    Jött a Thief, mint mantle-s játék, de persze abban sem volt. később persze belekerült. Ugyan ez a Sniper Elite 3-al. Bár ez utóbbit még nem tudtam kipróbálni.

    És részemről itt vége is a történetnek. Valahogy nem látom, hogy elárasztották volna a piacot a mantle-s játékok. És nem látom, hogy mennyire egyszerű lett jó pc-s portokat készíteni.

    Azt látom, hogy "majd".

    Nekem mindegy, hogy milyen környezet futtatja a játékot a windowsos PC-men, lehet felőlem DX, vagy mantle, vagy vulkan is csak legyen. De a tapasztalat azt mutatja, hogy a mantle bizony elhal, mielőtt még igazán megszülethetett volna. És félő, hogy ugyan ez vár a vulkanra is.

    Viszont arra szeretnélek megkérni, hogy ha más is a véleményed, mint nekem, azért ne személyeskedj(ünk), mert arra semmi szükség.

    Üdv!

  • antikomcsi

    veterán

    válasz .LnB #54 üzenetére

    Ez így van, és cáfolhatatlan amit mondasz, és már én is azt a gyümölcsöt enném. Csak olyan igazi édes, lédús narancsot mondjuk, nem pedig a saját magyar narancsunkat.

    Szerintem, ahogy más sem, úgy én sem vagyok a magam ellensége, és én is a legjobbat szeretném magamnak a legkedvezőbb feltételek mellett.

  • antikomcsi

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #104 üzenetére

    Azt miből gondolod, hogy bárki világ megváltásra várt?

    Pontosan ez az, hogy ha értelmesen belegondolunk, akkor ilyesmire nem lehet számítani. Ennek ellenére, mégis úgy vannak beharangozva a dolgok, hogy most aztán éveket ugrik a technika és jön a csodavilág, ami milyen jó és szuper lesz mindenkinek. Ha érted mit szeretnék mondani, akkor érted, ha meg nem akkor ne vesszünk össze rajta.

    A másik dolog ami nem tetszik, többek között, azok az ígérgetések. BF4 esetében ugye az volt, hogy szeptemberben mikor bejelentették a mantle-t mondták, hogy a driverbe novembertől kerül be, és decembertől lesz BF4 támogatás. Nem lett. Január végén aztán csak lett mantle patch a játékhoz, de jött a fekete leves. Az ígéret ugyanis úgy szólt, hogy nem kell új hardver, minden GCN támogatni fogja, de a 280x karim mégsem tette ezt. Csak 290(x) és 260x. Ez persze így utólag nem olyan szörnyű, mégis amikor várni kell valamire 3 hónapot, ami miatt vettél egy bizonyos hardvert, akkor az adott pillanatban kellemetlen tud lenni. Főleg, amikor a nagy bányász láz felnyomta az árakat.

    Szó nincs arról, hogy utálnám a mantle-t, vagy 2 nap alatt világ megváltást várnék tőle. Egyszerűen csak helyén kéne kezelni a dolgokat, nem pedig előre beígérgetni, eltúlozni azt, ami nem is biztos, meg telenyomni a topikot olyasmikkel, hogy az nv most jól megdöglik, meg az MS is. Ezen utóbbiak most nem rád vonatkoznak, csak itt említettem meg.

  • antikomcsi

    veterán

    válasz bbandi #113 üzenetére

    Szia!

    Pontosan arra írtam, amit Menthirist is mondott. Kijött a mantle BF4-re, de a régebbi gpu-k nem támogatták, csak a 260x és 290(x). És csak később lett elérhető többek között a Te kártyádra is.

    Én nem vagyok játék fejlesztő, de megmondom őszintén, hogy kissé problémásnak érzem a jelenlegi helyzetet.
    A játékot x összegért lehet eladni, de nem elég mondjuk egy módon megírni, hanem ugyan azért a pénzért írjuk meg dx-re, mantle-re, az amd féle mantle utódra, meg vulkánra is.

    És kissé problémásnak érzem azt is, hogy a mantle ennyire kötött egy bizonyos architekturához. Rengeteg plusz munka, amit nem biztos, hogy úgy végeznek el, ahogy mi játékosok azt várnánk.

Új hozzászólás Aktív témák