Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    válasz -Solt- #32 üzenetére

    Miért? Mennyire van képben?

    2013 óta várom a csodát, de egy nagy büdös semmi lett a mantle-ből, és kapjuk a borzalmasan optimalizált pc portokat.

    Aki objektíven nézi a dolgot, az nem kajálja be az itteni sok sületlenséget. Csak az a baj, ha ezt elmondja, akkor fanboy és hozzá nem értő hülye lesz rögtön.

  • antikomcsi

    veterán

    válasz -Solt- #42 üzenetére

    Igazából nem a másnapján várom a csodát, csak figyelembe veszem a történteket.

    2013.-n vettem 280X-et a BF4+mantle miatt. Aztán megjelent a BF4, de nem volt mantle. Aztán lett mantle, de a kártyámat nem támogatta. Aztán majd egyszer lett olyan verzió is ami már működött a kártyámmal. Csak addigra a BF4-et már végigjátszottam, a multija pedig nem győzött meg.

    Jött a Thief, mint mantle-s játék, de persze abban sem volt. később persze belekerült. Ugyan ez a Sniper Elite 3-al. Bár ez utóbbit még nem tudtam kipróbálni.

    És részemről itt vége is a történetnek. Valahogy nem látom, hogy elárasztották volna a piacot a mantle-s játékok. És nem látom, hogy mennyire egyszerű lett jó pc-s portokat készíteni.

    Azt látom, hogy "majd".

    Nekem mindegy, hogy milyen környezet futtatja a játékot a windowsos PC-men, lehet felőlem DX, vagy mantle, vagy vulkan is csak legyen. De a tapasztalat azt mutatja, hogy a mantle bizony elhal, mielőtt még igazán megszülethetett volna. És félő, hogy ugyan ez vár a vulkanra is.

    Viszont arra szeretnélek megkérni, hogy ha más is a véleményed, mint nekem, azért ne személyeskedj(ünk), mert arra semmi szükség.

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák