Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dagonya

    aktív tag

    válasz Castell #42 üzenetére

    kodit sokan azt se tudják eszik-e vagy isszák, szerintem életképtelen bármilyen kereskedlmi terméket pusztán kodival piacra dobni.
    viszont ha már van rajta android akkor szerinetm fölösleges akármilyenelec dobozokat rálógatni, ha a tévén magán is telepíthetsz, futtathatsz egy kodit. ha az rendesen megy, akkor tökmindegy hogy alatta az android tv mennyire béna. ez a forgatókönyv nálam egészen kérdéses hardvereken is életképes. nem vagyok egy nagy tévémaci, a háztatrásban/családban tcl, thomson, meg noname tévékben lévő hitvány mediatek hardvereken fut android tv(re telepített) kodi. magát az android tv os-t idejét se tudom mikor láttam utoljára, a kodi viszont hibátlanul fut mindegyiken. eszembe se jutott hogy beüzemeljem a régebbi androix boxokat, pontosabban azok most zenelejátszók itt-ott a házban, de a tévék teljesen jól mennek a saját szar hardverükkel is.
    ez nyilván erősen függ a felhasználói igényektől is, én kimondottan csak helyi (NAS-ról) és online tartalmakat nézek. biztos tudnék találni hiperszuper4Katomnagybitrátájú cuccot, amitől összetojná magát, az android box meg nevetve lejátszaná, de úgymond normális felhasználás mellett nem ütköztem szűk kersztmetszetbe.

Új hozzászólás Aktív témák