Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz Dyingsoul #37 üzenetére

    Ez nem ellentmondás egy picit? Reális az ára, mert 10k-val többért már kapni WQHD-t és még kicsit nagyobb képátlót? Csak azért kérdezem, mert viccnek durva lenne.
    27" WQHD modellből elég nagy a választék (144Hz-el is), míg 24-25"-ra ugyanez nem igaz, kis túlzással egy kezemen számba tudnám venni... ha ekkora méretben és felbontással adnának ki gémer monitort, ott jóval vastagabban fogna a ceruza, 150k HUF alatt nem állna meg szvsz.

    6 éve vettem Dell U2414H-t aminek gyönyörű a képe és ehhez képest "csak" annyival tud kevesebbet, hogy lassú a panel. 6 év alatt eljutottunk odáig, hogy már van IPS 144Hz-el FHD-ben csak épp árban is majdnem kétszer ennyit kell adni érte. Ez igen, zúgjon a taps!

    Nem kell taps... annyit írtam, hogy a kategóriájában kb. reális az árazása (mondjuk VG259Q-t előbb vennék, ha már). Hogy most az összes hasonló modell túl van árazva... én is nagyon sok mindenre el tudnék képzelni alacsonyabb árcímkét.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák