Hirdetés

2019. március 20., szerda

(#1) Dr.Anonymus

Dr.Anonymus
(PH! addikt)

gratula, hogy lehet ilyen gyorsan tesztet írni???? áhhh :C
király sebesség

(#2) Kriza

Kriza
(őstag)

Kicsit szokni kell a külsőt, de a gyártó előtt egy nagy :R
Volt K750i-m és imádtam, ez is nagyon jónak tűnik.
Az fáj csak, hogy az akkumulátor egyre kevesebbet bír. :O

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#3) Dr.Anonymus

Dr.Anonymus
(PH! addikt)

fura, hogy a képek bár jók, de kicsit túlexponáltnak tűnnek, nem???

persze csak automata módban...

[Szerkesztve]

(#4) Ricardo válasza Kriza (#2) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Egyre nagyobb a tudás, egyre jobban eszi az akkut.

Összességében tetszik. :C

[Szerkesztve]

(#5) Dr.Anonymus válasza Ricardo (#4) üzenetére

Dr.Anonymus
(PH! addikt)

ja, de mondjuk az átlag ember, nem olyan mint a tesztelő, aki egész nap lóg hsdpa-n, és nyílván nem fox napi 100at fotózni vele...
szóval szerintem a 3 nap símán benne van

de szerintem 2 nagy hiba van a telefonban:
- a kamera védő ''ujjlenyomat gyűjtő'' plexi, ez idáig a leghülyébb megoldás a cybershot telefonoknál
- a fülhalgató csatlakozó része még mindig ugyanaz a bumszli dög mint a k750-nél...
ez pedig könnyen meglazul aktív használat mellett

[Szerkesztve]

(#6) Jadro

Jadro
(PH! kedvence)

A fényképező része annyira nem győzött meg, de a többi nagyon rendben van. Kíváncsian várom az első közeli találkozásomat vele.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#7) rumos14 válasza Dr.Anonymus (#3) üzenetére

rumos14
(PH! nagyúr)

a színhűség egészen katasztrofális, ilyen szempontból egy D600 vagy egy K750 többet nyújt. remélem szoftveresen javítanak még ezen.

a fényképezős oldalón van jópár elütés, kérjük javínati ( :DDD )

(#8) dragonfx

dragonfx
(PH! nagyúr)

kafa kis telefon.
A gombok elég furák, gondolom megszokhatók.Egy hiba van, xar a videó még mindig, Egy iylen szintű telefonba illene már bővena 640*480 ás akkro tényleg nem lehet belekötni..mindent eladunk csak ez kell.Szerintme a képek csodllatosak, nem tom mér húzzátok le.Maga a designja is frankó.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9) djtoomi

djtoomi
(PH! addikt)

MAga a telo kafa,meg midnen,amerája is olyan mint n95 kezdéskor,bár annál jobb,de a fényképeződdel történt valami Bog?Olyan fako,letlen elmosodott képeket csináltál a telorol. :( Mi történt vele? :U AMugy a teszt jo lett mint mindig. :R

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#10) AMD Power

AMD Power
(Jómunkásember)

Megvan a K800i utódja. :R :C

Xbox One X White Special.

(#11) Dr.Anonymus válasza dragonfx (#8) üzenetére

Dr.Anonymus
(PH! addikt)

a szélek eléggé homályosak sajnos, a közeli fotókban jelenleg egy 3megapixeles samsung u600-as is jobb, az pedig csak 11 mm vastag...
égbolt tényleg kiégett...gyakorlatilag nincs is
szóval ha ezt az n95-el együtt kiadják, akkor azt mondom ok, de félévre rá... azt hittem ennyi idő alatt a cyber shot digifotogép gyárral a háttérben többet tud az SE fejleszteni

de egyébként összeségében jó telefon szerintem is

(#12) (Kolombusz)

(Kolombusz)
(PH! nagyúr)

Ennek a telefonnak a fő ütőkártyája ugye a kamera.
Én egyáltalán nem vagyok hasraesve tőle.
Cybershot ide, vagy oda, megnézve a képeket ugyanazt a konklúziót vontam le, mint Bog, amin meg is lepődtem. Elég sok a képzaj, és a beégés is gyakori. Az N95-t veri, de egy U600-al szerintem nem kel versenybe.
Ami nagyon dícséretes és ezt sajnálom, hogy az enyémben nincs, az a xenon vaku, az tényleg nagyon hasznos.

A külsőről: eleinte nagyon nem tetszett, most már elfogadom, de nem tetszik.

(#13) Sunyi Sanyi

Sunyi Sanyi
(senior tag)

A képek minőségén van mit csiszolni, de nem reménytelen a dolog.
Nagyobb szakítás lett volna tényleg, ha a K810i kimarad.
Ők tudják....

[Szerkesztve]

(#14) Ricardo válasza Dr.Anonymus (#5) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Szerintem is elketyeg majd 3 napot.

(#15) orbano

orbano
(PH! félisten)

Ha egy kicsit karcsúbb lenne és könnyebb... :( Egyébként gyönyörű, a fényképezőről pedig nem mondok semmit... :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#16) Dr.Anonymus válasza orbano (#15) üzenetére

Dr.Anonymus
(PH! addikt)

ne félj a g600-as samu hamarabb itt lesz mint ez (k850 októberben jön, g600-as szeptemberben)
az karcsúbb lesz, és valószínűleg jobb képeket is fog csinálni :C
csak a szoftverére leszek kíváncsi...

(#17) Szabbber

Szabbber
(kvázi-tag)

Király a teló!De az ára miatt biztos nem lesz ilyenemXD

(#18) Kriza válasza Dr.Anonymus (#5) üzenetére

Kriza
(őstag)

Hát igen, az a csatlakozó elég gyenge pontja volt mindig a Sony Ericsson telóknak. :W
Egyébként én a 3 napot is keveslem, de biztos én vagyok maximalista. ;]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#19) mark75

mark75
(senior tag)

[kép]
szép telo,de ez is ujlenyomat gyüjtö.tudás-dizánj jo,de a kamera képek lehetne jobb is.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#20) marcee

marcee
(PH! addikt)

Tök jó kis telefon lehetne, ha nem egy r0hadt tökör lenne az egész készülékház! :(

\m/

(#21) Teo70 válasza Szabbber (#17) üzenetére

Teo70
(kvázi-tag)

énis hasonló véleményen vagyok......szerintem a telefonon lenne mit javítani de összeségében egy egész jo konstrukció...jo dolog hogy joy nélküli....multimédiás képességei igen jók bár a kamera hagy maga mögött némi kivánnivalót....de a SE jó úton halad ahoz hogy behozza a lemaradását a többi gyártóval szemben, gondolok itt arra hogy itt végülis ( ahogy Bog is leírta a tesztben) egy teljesen uj telot kapunk nem egy ujracsomagolt valamit.....árat jósolni énsem igazán tudok mindenesetre annyi pénzért lehet hogy nem ezt a telefont venném meg :B

(#22) orbano válasza Dr.Anonymus (#16) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

Csak az samu és nem tetszik. Én márkahű vagyok kéremszéppen :) esetleg motorolára váltok, samura, nokiára semmiképpen sem :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#23) Enjoy

Enjoy
(PH! addikt)

Isten-király ;)

Következő telóm lesz! már alig várom, h kapható legyen!
Nektek melyik színben tetszik a legjobban?

---

@Bog:
Tudnál fényképet készíteni a dobozáról? ill. elküldhetnéd a címemre! (doczyb@citromail.hu) ;)
Ízléses ? ;)

Ezer THX a tesztért, nagyon jó lett, nagyon jó teló! :R

► més que un club ◄

(#25) Dr.Anonymus válasza orbano (#22) üzenetére

Dr.Anonymus
(PH! addikt)

én abszolút nem ragaszkodom egyik márkához sem
nokiától samun át, SEig sok minden megfordult nálam
de mivel minden évben más a nyerő, ezért én is aszerint alakítom ki, hogy abban az évben melyik gyártó a legjobb a véleményem szerint :B

(#26) bobace

bobace
(őstag)

Nagyon baba a teló, a tesztben szereplő telefonképek nem voltak valami élesek, de az látszott rajtuk hogy a telefon igen impresszív jószág :D Tudásáról nincs mit mondani, majdnem minden benne van és ha ez SE-os menürendszerű az csak jó lehet.
Ettől függetlenül még mindig azt mondom nekem a W960 kell, a wlan nagy úr :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#28) vontod

vontod
(kvázi-tag)

Úgy rémlik mintha csiripelték volna a madarak, hogy SD karit is fog támogatni a teló! Ez végülis kimaradt?

Sáómi nót 4 4/64 bé20

(#29) (Kolombusz) válasza vontod (#28) üzenetére

(Kolombusz)
(PH! nagyúr)

Az adatlapján csak Memory Stick Micro szerepel, úgyhogy ezek szerint ez kimaradt.

(#30) Enjoy válasza (Kolombusz) (#29) üzenetére

Enjoy
(PH! addikt)

Nem maradt ki!
Vagyis a hivatalos SonyEricsson oldal szerint tudja a teló! Sztem csak itt feletkeztek el róla! :)

► més que un club ◄

(#31) Integra

Integra
(Jómunkásember)

klassz teló biztosan.
de..
ami a kamera részét illeti.
egyre nő a felbontás, hurrá.
de ezek a fotók ugyanúgy életlenek.
inkább erre kéne rágyúrni a megapixelek helyett.
szerintem.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32) Niquis

Niquis
(senior tag)

Wáó. Hácénokiás vagyok, de ez megfogott. Végre valami kreatív! Ezúttal eltekintek még a vonalzóval tervezés sárgaföldalá lehordásától is. Nagyon jó helyspórolási ötlet az a navinégyzet. Különálló billentyűzet, a vesszőparipám! Pirospont! (vagy mondjuk úgy, hogy egyáltalán versenyben marad:D ) A funkciógombok viszont tényleg kicsinek tűnnek. A hátlapfotóból nekem úgy tűnik, beérett a felőlem-felőled koncepció, mert tökjól, amolyan fotóapparátosan néz ki. A múltkor pedig volt alkalmam nagyobb menyiségű telefont taperolgatni, amiből meglepően az jött ki, hogy a szögletes-néhol ötlettelen SE-k mennyit javulnak élőben. És a Nokiák néha mennyire kiábrándítóak, főleg a kinyithatóik.
A menü magyar fordítása azonban még mindig bénácska, mi a fráßkarika az a ''Kiválaszt.''? Meg a ''Lehetőség.''?? Miért nem lehet ''Kiválaszt'' és ''Opciók''?
Azért asszem, újabb taper-alany kinézve.:)

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#33) AS

AS
(PH! félisten)

Már 100* leirtam hogy ha olyan készüléket tesztelnek aminek megjenése még sehol annak nem kel nézni a kamera képet söt joban teszitek ha nem is nézitek meg mert nem valoságot fogja mutatni.....

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S8

(#34) titt válasza Sunyi Sanyi (#13) üzenetére

titt
(újonc)

Az meg maradt bennetek hogy gyengébb képet csinált mint amit vártunk! De az egyikötökbe semm hogy ez egyáltalán nem a végleges :W ! Hát olvasátok az elején azzal keszte a tesztelö hogy nem a végleges. Akkor mit vártok tölle? Nem értelek titeket. A k800 is elsöre mien rosz képeket csinált amikkor ne mvolt a végleges még jobb volt nála a samsung p850 aztán 1 hónap múlva már a k800 volt a jobb mert kiadták a véglegesitetett.

Se 4ever

(#35) Petya88

Petya88
(tag)

Nekem ilyet hoz a jézuska, ezért lesztek szívesek addig piszkálni a SonyEricssont, amíg lehet. Ne kelljen már szoftver frissítésekkel bajlódnom karácsonyi fényképezgetés helyett!

(#36) Dare2Live

Dare2Live
(PH! nagyúr)

Teszt alatt az ujlenyomatok menynire voltak zavaroak?

Másik kérdésem a karcállosága lenne azis nagyon gyanus.... csakhát az nap alatt nem derül ki.

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#37) orbano válasza titt (#34) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

Én meg téged nem értelek: ''keszte'', ''tölle''. Ezek mit jelentenek? :U

Hogy egy csúcshaveromat idézzem: ''Gratulálok, paraszt!'' :)

Egyébként kíváncsi leszek a kamera végleges teljesítményére, remélem frissítve lesz a teszt. Bár a színtorzulást nem hiszem hogy megoldja a frissített firmware :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#38) AMD Power válasza Enjoy (#23) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Én kéket fogok venni. ;)

Xbox One X White Special.

(#39) Enjoy válasza AMD Power (#38) üzenetére

Enjoy
(PH! addikt)

Sztem én is! Ahoz jobban megy a felvillanó 4funkció jel, meg a hátulján levő kamera körüli fény! :)

Kár h nincs olyan, h teljesen fekete az oldala, kék csíkkal! de így is jó ;)

► més que un club ◄

(#40) piqla

piqla
(őstag)

Nekem nem tetszenek a fotok, N73-e nekem jobban bejonnek :F

Szereted az állatokat?

(#41) dbius

dbius
(PH! kedvence)

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de személy szerint nekem a gombok kocka/négyzet formája NAGYON nem tetszik... :( :O

(#42) macikos

macikos
(PH! addikt)

Sajnos valóban az a helyzet, amit Kolombusz mondott, itt tényleg a kamera a főszereplő, de a zaj, a beégés, a színhiba ront rajta. A videó sem a legjobb, bár ez másodlagos.

Engem az zavar, hogy ami eddig jól bevált az előző modellekben, az most hiányzik. Itt van pl. hogy hova tűnt a bal oldalról a Play/Pause gomb??? Hiába az egyik Walkman, a másik Cyber-shot, ezt kihagyni... :((

(#43) macikos válasza dbius (#41) üzenetére

macikos
(PH! addikt)

Nekem se. Ez az egész számgomb mizéria, a fényképezésnél világító piktogramok miatt indult meg. W960i mennyivel kifinomultabb, elegánsabb.

(#44) Nimda

Nimda
(PH! addikt)

Tetszik a telefon...a fotók minösége gondolom javulni fog az újabb softokkal...

Minden ami valaha történt és ami történni fog, az létezik.

(#45) Jetbrowse

Jetbrowse
(lelkes újonc)

A dizájnnal nincs gond, a zöld gyűrű is tetszik, de a kamera...
Pfff, rettenet gagyi, purple fringe mindenhol, de még az 5 Mpx-et sem írnám rá, sőt meg sem merném mutatni senkinek, hogy elvileg mit tud a kamera....
Csalódás :(

(#46) titt válasza orbano (#37) üzenetére

titt
(újonc)

Te gyerek mi okból parasztozól le engem? Mi en jogod van ehez hogy ok nélkül? Jobb lenne ha leálitanád magad! Minnek avatkozol bele a dolgomba amikkor ne mneked irtam azt te féleszü! Egyébként meg ha a videót vesszük, akkor nem is oyan rossz mert az n95-töl csak eggyel rosszabb. nem vga hanem qvga de 30fps az megmaradt. De sajan az összes többi vetélytársa már vga videós értem ezalat a samsung g600,g800, lg ku990, nokia n95.

Se 4ever

(#47) StoneBridge

StoneBridge
(senior tag)

W960 teszt mikorra várható?

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#48) Atombalu

Atombalu
(senior tag)

na ezt is megéltük..
jol fog ez a masina fotozni idovel e felol nem aggodom, de 1-2 dolog hianyossaga mar elszomorito.
Úgyhogy egy hamarosan megjeleno fekete N95 8 Gb jobb vétel lesz.

Üdvözlet :DDD

iPhone 5

(#49) AS

AS
(PH! félisten)

Jah, A Se átlépet qcif-röl QVGA.ra a többi gyárto nokia samsung lg meg VGA ra ! Videoban.

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S8

(#50) Peat;)

Peat;)
(PH! kedvence)

A telefonnal semmi baj nincs, a várható árával annál több. N95 állítólag lehet olcsóbb lesz mint ez, mire megjelenik. Semmi extra, költséges dolog nincs benne, egyedül az 5mpx-es kamera az előrelépés, ami 2 visszalépéssel is járhat ha nem tudják jól beprogramozni. Más újítást én nem láttam a külsőn kívűl az eddigi (nem okos!) modellekhez képest az ára mégis úgy alakul a hírek szerint mintha újdonságokkal lenne tele.

Az ár ismerete nélkül meg valóban szuper telefon. De valami az súgja hogy csak addig. (120-140 ezer huf rémlik)

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.