Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Én nem vagyok Nokia fan, de a most vett négy éves 6510-es tökéletesen működik. És nem saját hibájából volt rossz, hanem az előző tulaja megúsztatta.
    Ha én ''alap'' telefonra vágyom, akkor a múltra nézek és nem a jelenre. Nem szeretem a multimédiás alaptelefonokat, idegesítene, hogy olyan félig multimédiásak az ilyenek, pl. mert nincs bennük kamera, meg mp3 lejátszási lehetőség; az összekötésük a géppel, hogy saját cuccokat pakoljak rá, néha elégé idegesítő, mert külön kábel kell, ha nincs benne minimum egy infraport, de inkább már kékfog.
    Szóval, az ilyen új alaptelefonok tényleg csak arra jók, hogy szegény kölöknek a szülője megvegye, aztán töltögessen rá sok pénzért mindenfélét.
    Mert kaphattam volna egy 6030-ast. Nagyon szép, kellemes telefon, de mikor megtudtam, hogy kábelt kell hozzá vennem, akkor inkább a múlt öregjét választottam. Mert ha telefonra van szükségem, és nekem most arra van, akkor telefont akarok, és nem egy ilyen energia fogyasztó, színes ''láthatatlan'' kijelzős, félszeget.

    Uh, most aztán jól meg azt mondtam a frankót. :DDD

    [Szerkesztve]

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák