Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz erdey_a #1 üzenetére

    Én most vettem kedvező áron egy ósdi és kifutó AGP-s alaplapot egy még ósdibb és még kifutóbb Dothan processzorral. Mondj egy olyan területet, ahol ez a teljesítmény nem lesz elég. Nem vagyok hardcore gamer, így 30e-nél többet semmiképpen nem fogok VGA-ra öklteni, annyiért meg kb ugyanazt a teljesítményt kapom AGP-n, mint PCIe-n.

    Egy barátom épp most aakar 64 bites AMD rendszert venni Linuxhoz, erősen gondolkozott, hogy nem lenne-e érdemes megvárni az AM2-t.

    A cikk után én is azt mondom, hogy lehet, hogy igen, de csak azért, mert a DDR2 memóriák azért gyorsabbak is, és már olcsóbbak is. És pont a memória az a terület, amit a Vista érkezésével érdemes lesz bővíteni (jó, az illető Linuxos). De hogy a gigahertz körüli Duron után, amivel eddig kihúzta, nincs jelentősége az új foglalatnak, az is biztos.

    Összefoglalva: valójában a saját magad áldozata vagy, ha bedőlsz annak a tévhitnek, hogy mindig mindenből a legújabb kell. :)

    Más: ez a SilentBox HDD hűtő szimpatikus szerkezet, és 13e már annyira nem is sok érte. Hm. :U

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák