Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Shadows #10 üzenetére

    A legtutibb: 46-os láb, 196cm, 120kg és KisPolszki! :DDD Egy élmény!

    Ahogy elnézem, meg fogom játszani előbb-utóbb egy kézreálló szimulátor építését, valami bontott autóülés biztonsági övvel, jobbra lent a váltó, pedálok, kormány, nagy moncsi, bal kézre egy deszka kikönyökölni, bal oldalt valami könyöktartó, benzinszagú füstölő, egy kis USB-s ventilátos menetszélnek... :DDD

    Jim Tonic: Ha már ennyire precíz a kicsike, esetleg asszonypajtások otthoni előképzésére is használható lehet jogsiszerzés céljából megelőzendő a rendőri brutalitást és a személyi, illetve vagyoni károkat. :DDD

    És létezik a való életben is kormány több gombbal, digitális kijelzővel, stb, Schumacher fedélzeti kamerájából is jól látszik de az más árkategória és szvsz hülyeség. Mit is akarnánk kormányról vezérelni? A szimulátorprogi hifijét és vox-át? :W Igen, kell az! :o

    Megsúgom, én sem játszottam még kormánnyal, sajnos, de gyakorló autóvezető vagyok és szeretem az autószimulátorokat is, tudom, mit várnék el egy kormánytól, és a leírtak alapján a nagyobb pedáltér és esetleg a hosszabb váltóút az, ami hiányozna, illetve régen rossz az a fék, ha a pedálját tövig lehet nyomni. :DDD

    [Szerkesztve]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák