Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    Tudom, hogy az ilyen tesztek a teljesség igénye nélkül készülnek, ezért egy kis + adalék:
    Én 2 db. Mirai 20'' 1400x1050 dvi-os monitort vettem egymás mellé kiterjesztett asztallal, 65-ért db-onként a MM-ban.

    [link]

    Szerintem ez minden, csak nem drága. A két monitoron össz egy pixelhiba, az is észrrevehetetlen, egy ponton nem képes kigyulladni a zöld, (jobb, mintha be lenne ragadva.) 8 ms-os g to g, utánhúzást nem tapasztaltam, kivéve a CMR 2005-ben, de lényegesen kevesebbet, mint egy 12 ms-os Fujitsu-Siemens-emben. A TN panelből adódóan sajnos a homogén háttérnél a kép felső része határozottabban sötétebb, ezt nehéz megszokni. Ennyit a betekintési szögekről...
    A dobozban mellékeltek DVI kábelt is, ami ugye nem mindig standard...
    Összességében nagyon meg vagyok elégedve, 130-ért van egy 2800x1050-es dvi-os asztalom. Ez elég nehéz megelőzni!
    Kijött ennek a 22''os verziója, múltkor láttam a PhotoHall-ban, 87.900-ért, szintén DVI-os, DML-522W típusjelzéssel. Ennyiért lehet kapni a 22-es FujitsuSiemens-et, DVI nélkül. (Nagy bölcsen a DVI helyett raktak bele még egy D-SUB-ot.) Ügyes...

    Azért lehet már kapni 20-22''-os DVI-os moncsit, 100 alatt, csak szét kell nézni. Igaz TN panelesek...

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák