Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz X@b3e #33 üzenetére

    :B NEM minden totyikba írom, csak ahol éppenséggel olvasok olyan jól hangzó dolgokat, hogy ''játékosoknak készített billentyűzet'', meg hasonlóak (mások meg jönnek mondjuk a G15-l). Azt is hozzáteszem, hogy ''szerintem'', meg ''kinek mit'', és stb...
    Sajnos, nem ''támogattnak'' engemet. Vagyok magamtól is olyan lüke. Ebből következik, hogy nem azt mondom, hogy ez a legjobb, mert nem az! Csak, jobb választás lehet, mint azok, amelyekre ráírnak mindenfajta jól hangzó okosságokat, meg tele rakják csiricsáré lcd panelekkel, csak azért, hogy jól megvezessék a vásárlókat (esettleg). Illetve, próbálom felhívni a figyelmet olyan nem elhanyagolható témákról, mint pl az ergonómia. Az egérnél már elfogadott dolog, de sajnos, a billentyűzeteknél még mindig erőltetik a gépírás kiosztását, amikor ez már rég elavult, hiszen, a játékok szinte 100%-ánál sokkal kevesebb gomb is bőven elég, mondjuk 10 (max, és ebbe benne van az esc is).:DDD
    (most ne kezdjünk el felsorolni játékokat, ahol nem elég ennyi, én is ismerek 1-2-t, de ez most más kérdés) ;) :R

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák