Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz Daywalker #24 üzenetére

    Reklámszagú a jó isten v@laga már bocsáss meg! Hova a rákba a modular táp, ha ott a négy HDD, két tápot igénylő VGA, ODD?! Seasonic tápot már láttam belülről, teszteltem, hallgattam. 25 éve tápokat csinálnak minden de minden komolyabb tesztelőcsapat őket ajánlja. Most feküdjek le szerinted a semmiből előkerült Tagannak, amit még élőben soha nem láttam, nem teszteltem, nem szedtem szét, nem tudom ki gyártja a belét (hótziher, hogy nem ők, hanem tán a Tuforce)?!

    A további okosságaidhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy ugyan jó fél éve először nem írtam oda, de a partnereink kínálatából gazgádlokunk, és figyelem a készletüket is. Se Pentium EE, se Leadtek 7800 GTX Extreme, se Asus 7800 GTX Extreme nincs raktárkészleten. Nem biztos az sem, hogy egy gémer kihallja a különbséget az Audigy 2 és a Live 5.1 között. A billentyűzettel viszont teljesen igazad van, legközelebb erre is figyelek majd. Ajánlom, hogy egyszer próbálj meg összerakni ilyen konfigokat és, mint korábban írtam, meglátod, nem lesz olyan egyszerű a keretben maradni.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák