Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergo_pet

    aktív tag

    Nos a rossz jel tényleg hazai jotétemény, csak azt nem értem mivel füg össze igazán, mert vegyük az én Winfast TV2000 Expert tuneremet, nagyon sok adó (összesen kb 40 van) teljesen tiszta, nagyon szép képe van, mondjuk ez fokozottan igaz az igényesebb adást sugárzókra, mint pl Höbo 1,2 Hallmark (kiemelendő, nagyon szép képet ad szinte mindenhol), national, discovery, euro sport, és bármily furcsa nekem az rtl klub is gyönyörűen tiszta. Azonban vegyük pl a TV2-t, hát komolyan mondom szinte nézhetetlen (a műsor is, de ez tulajdonképpen szinte az összes magyarra érvényes :DDD ), de miért, miért pont az, mikor a többi magyar azért egészen normálisan bejön, jó az m1 m2 is kicsit szemcsés, de az még azért az elfogadható határon belül van. Szóval nem értem igazán a dolgot. Pedig a normál TV-n a TV2 is nagyon szép tiszta és ugyanabban a házban van.

    A halk PC-hez pedig csak annyit tennék hozzá, vizhűtésről hallottatok már? Egy passziv radival nemnagyon mondod meg, hogy be van-e kapcsolva a gép vagy nincs és a legerősebb procikat és vidkártyákat is nevetve lehűti. Ráadásul van teljesen zárt winyóhoz való rendszer is tehát a hang ott is megszűnik, sűt már láttam itt a PH-n olyat akinek a tápja is vizhuteses volt csaka kondikat hutotte egyetlen darab 12-es 5V-on. Meg volt kb még 2 db 12-es 5V-on házat szellóztetni és annyi. Persze mindezt összerakni nem gyerekjáték és nem is kevés pénz, kb annyiba kerül egy jó vizhutes, kompletten, ami mindent hut, mint maga a teljes rendszer, de jelen esetben a lényeg, hogy megvalósitható simán a halk PC a nappaliba, ami mindent visz, ráadásul egy ilyen szerintem nagyobb disze a szobának mint egy kis alulapos HTPC.

    A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

Új hozzászólás Aktív témák