Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deep

    tag

    Sziasztok!

    Na most vettem én is egy ilyet. Azért választotam ezt, mert mióta az X5-ömet eladtam tudtam, hogy ha ismét mp3,4 lejátszóra adom a fejemet akkor az csakis iAudio lesz.
    Úgy gondolom eléggé vájt fülű vagyok ahoz (ének-zene tagozatos voltam és még zeneoviba is járni kellett ;] ) hogy azoknak adjak igazat akik azt mondják, hogy addig igazából tényleg nem érdemes az iAudio-kra rosszat mondani amíg nem hallgatja meg az illető. Mert messze a legjobb hangminőséget hozza az általam eddig hallottakkal szemben. Habár én sem mondhatom azt, hogy minden fajta mp3 lejátszóval össze tudnám hasonlítani, de a jobbakat már hallottam. Persze azoknak akiknek a design vagy a használhatóság is akár együtt többet nyom a latba mint a hangzás és annak állíthatósága az nem biztos, hogy pl. ezt a lejátszót fogja választani pont a tapipad miatt is akár amivel egyetértek hogy zsebben nem túl használható úgy mint egy joy. De nálam pl. egy mp3,4 lejátszó vásárlásakor a design és a használhatóság összesen sem esik 50% súllyal a latba. Így amíg hangzás minőségében (azt hiszem itt a BBE nyom a legöbbet latba) és annak állíthatóságában, dinamikában nem jön ki valaki jobbal adddig a többi mindig csak maximum 2. szempont lehet. És egyébként meg az iAudio szerintem jelenleg ebben az első. :C

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

    Opera 9.5, Core 2 Duo E6550@3000MHz, iAudio 7

Új hozzászólás Aktív témák