Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz VaniliásRönk #37 üzenetére

    Ha még nem derült volna ki az eddigi hsz-eimből, akkor most teljesen konkrétan, szándékaim szerint félreérthetetlenül összefoglalom a véleményem: 5000 forintból nem lehet kihozni *SEMMIT*, aminek a hifihez és a szép hangzáshoz bármi köze lenne. (jó, egy kottát azért ki lehet nyomtatni 5 rugóból). Következésképpen ez a marhaság egy orbitális *ÁTVERÉS*, aminek sajnos többen is felülnek. Én úgy gondolom, hogy emellett nem megyek el szó nélkül. Erre egyébként az 1949. évi XX. törvény nekem lehetőséget ad. Neked jogod van kifejteni, hogy nem értessz ezzel egyet, de nincs jogod azt mondani, hogy ne mondjam el az ilyen irányú véleményemet.

    Én értem a pr cikk fontosságát, ennek ellenére nem fogok senkit olyannal áltatni, hogy 3000 forintos hangszóró az hifi, meg 20 ezer forintos 5.1-es bármilyen hangrendszer az hifi. A hifiben egy méter hangszórókábel nem jön ki 20 ezer forintból és ebben ne a sznobságot tessék észrevenni hanem a fizikai tényeket. A hifiben kiváló mérnökök sok-sok éves munkája van plusz tisztességes anyagok, minőségi gyártás, ezt meg kell fizetni.

    Ha 5 rugó volt a hangkártyád meg 3 rugó a hangszóród, akkor bármilyen jól csomagolt marketing dumával rádsózni egy 5 rugós marhaságot, az semmi más, mint egyszerű lopás. Nem fog jól szólni, elvileg sem szólhat jól. Másképp fog szólni, majd te bemagyarázod magadnak, hogy az a jobb. Ennyi.

    Az ellen semmi kifogásom, ha valaki szép fényeket akar a gépébe és ezzel a szándékkal veszi meg. De itt hangminőségjavítás néven volt eladva, arra nem alkalmas. A szép fényeket meg egy-két filléres glim lámpa is megoldja.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák