Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akheron

    senior tag

    válasz bagyulajuve #29 üzenetére

    Itt, az apróknál lehet/lehetett kapni cirill betűs Dinovo Media Desktop Lasert 20 ezerért. (Csak nem gondolod, hogy az imént nyilatkozók 50 ezret csengettek ki érte!? :) ) Én többé-kevésbé elégedett vagyok vele; messze nem tökéletes, de a valódi ollós mechanikájú billentyűk kárpótolnak a hibáiért. Több mint fél éve nyúzom, gyakorlatilag folyamatosan gépelek rajta (munka, levelezés, chat), és mégis alig hangosodott.

    Apropó, most látom, hogy adtak ki új drivercsomagot hozzá: [link]

    "It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

  • Akheron

    senior tag

    válasz #72042496 #33 üzenetére

    Én ennek a cirillnek jobban örültem, mint az angolnak. Ezen teljesen ugyanott vannak a billentyűk, mint a magyar kiosztásún - csak a címke más, amit meg úgysem szoktam nézni már. :) Az angolhoz nagyon nem vagyok hozzászokva sajnos.

    Az új drivert próbáltad már amúgy? Én letöltöttem, de félek feltelepíteni... :F Most egy Dell-nek készített SetPoint-verziót használok - ezzel a korábbiakkal ellentétben működik az ASCII-alapú bevitel a számbillen. Csak kíváncsi lennék az újra is. :)

    "It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

  • Akheron

    senior tag

    válasz Akheron #39 üzenetére

    Jól van, dugja fel magának az összes szarságát ez a nevetséges Logitech. Másfél órát szenvedtem, mire sikerült feltelepítenem az új szoftvercsomagot, mert semmire sem jó a telepítőjük; kiírja, hogy ne csináljak semmit, mert automatikusan telepít, erre megáll, és semmit nem csinál... Még annyit is képtelen észrevenni, hogy a rendszer nem ismerte fel a BT-adaptert, így nem tudja telepíteni a többi eszközt. Most meg ott tartok, hogy egyáltalában nem tudom elérni az MX1000 egér beállításait, mert nem jelenik meg az a lap. Az meg persze természetes, hogy egy szoftverfrissítékor az ÖSSZES eszköz ÖSSZES beállítása törlődik.

    (Csak halkan jegyzem meg mindezek mellett: Új funkciót egyetlen egyet nem találtam a szoftverben eddig, és most már a számbillentyűzetes ASCII-bevitel sem működik.)

    Mindezt egy eredetileg 50 ezer forintos terméknél! :((

    "It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

Új hozzászólás Aktív témák