Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konflikt

    addikt

    válasz fLeSs #20 üzenetére

    Érdemes, és ezzel kezdtem a napom:D

    Igy jobban betekintést nyerhetünk az összes bios opcióra, intervallumokra. Sztem folytassátok mindenképp a következő tesztekben a videó készítést. Sőt lapokról is csinálhattok egy pl. fél perces szösszenetet:)
    Tetszik a biosban ez a 2 hasábos megjelenítés, már ahol.

    Bár a lényeget már 1-2 hete átbeszéltük anno az evga 680 topicban, érdekes ez a független, unlinked memóriakezelés. Bár ahogy a 2. videóban látható ittis valamiféle osztókkal dolgozik, csak jóval több van ezekből. Érdekes a beállított értéket ugy alakalmazza, h keres egy olyan osztót, ami a legközelebb van ahhoz. (pontosan nem állította be azt, +-15 mhz eltérés volt) de ilyet... 7:6 meg 13:14 osztó. zsír.
    Bár ezaz, h egy iylen áru lapnál ér-e ez valamit. (inkább még teljesítménycsökkenéssel jár, ami sejthető is volt) Szép és jó, csak sztem egy olcsóbb lapnál lenne ennek igazán értéke, h ne a ram fogja vissza a tuningot, ha egy ''takarékos'' core 2 tuning rendszert szeretnénk építeni, de ilyen lap még nincs egyelőre.

    Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

Új hozzászólás Aktív témák