Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    Volt itt egy érdekes hozzászólás, hogy az illetőnek először kalózban voltak meg a filmjei, aztán szépen elkezdte gyűjteni az eredetiket. Én ugyanígy jártak a számítógépes programokkal és játékokkal. Anno 1x azt mondtam, hogy majd ha sokkal olcsóbbak lesznek a játékok, vagy ha jól megy, akkor megveszem. Jól megy, és nem azért, hogy álljam a szavam, csak nincs kedvem vacakolni, megvárni, míg feltörik, megkrekkelik, kiherélik pl a Civilization IV-et, hopp, ott van a polcon a media marktban, meg lehet venni, haza lehet vinni, és utazással együtt 30 perc múlva már játszok...


    No de nem ezt akartam mondani. Szerintem ezekkel a nyominger titkosításokkal meg rejt- és vízjelezésekkel el fognak jutni odáig, hogy
    a.) lesznek filmek, amik el se indulnak mert a 3 különböző kód bedugul egy belső gondolatgyűrűben :)
    b.) ezentúl csak úgy nézhetsz filmet, ha az elektromos nyakörv rajtad van, és ha a lejátszó/kiadó/lemez/kodek/vízjel/tv/valamimás úgy gondolja, hogy rossz kisfiú voltál, akkor jól megráz az áram... :((
    c.) aktiválni kell minden filmet, mint a mikroszkopikus szoft oprendszerét (télleg, ettől elfogytak a kalóz windowsok?, he he...)
    d.) on-line kapcsolat lesz a lejátszó és a filmszerver között (akkor viszony felmerül, hogy minek a lemez, ha online is meg lehetne nézni), és sör helyett hitelkártyával a kézben fogunk filmet nézni.

    Valami ilyen őrültséget biztos kitalálnak... Vagy közvetlenül az agyba/látóidegbe akarnak 3 év múlva beépíteni valamit, hogy olyasmit ne is láthass, amiért nem fizettél (Mert mi az hogy megvetted a filmet, és a haverjaid is megnézik? Mi???? Nem szégyelled magad??).

    Szóval, filmkiadók monnyanak le :P

    Csak azért, mert évi 15 milliárd dollár profit nem elég, 25 kell... Néha hányni tudok a kapitalizmustól, de emmán off lenne :B

Új hozzászólás Aktív témák