Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz DEJVID #13 üzenetére

    Miért a C jobb lenne?

    Mini csatit legalább nehezebb letörni, mint a Microt/C-t.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • vlevi

    nagyúr

    válasz DEJVID #13 üzenetére

    Az én gépemen pl. nincs C, csak a régi USB.
    Igen, igazad van, öreg gép, de a mai játékokat is elfogadhatóan viszi, nem cserélem.

    De, hogy ON is legyek kicsit. Nekem Gram Spectrum van, és tetszik benne, hogy kicsit laposabb kialakítású, mint az átlag mecha billentyűzet. Volt előtte Excalibur, így van összehasonlítási alapom. Igen, a barnával jobb volt gépelni, de nekem az magas volt, de a csuklótámaszt nem szeretem. És, igaz, hogy a Tesoro barnával jobb volt gépelni (Kaihl Brown switch van az Excaliburban, nem pedig Cherry), de a Gram Spectrum összerakottabbnak tűnik.
    Azonban a barna kapcsolóknál az a minimális visszajelzés, ami van, az sokat jelent gépeléskor. A piros kapcsolódónál meg kell szokni, hogy teljesen lenyomod, és ezt a teljes lenyomást tulajdonképp folyamatosan növekvő erővel kell megtenni, míg a barna kapcsoló kb 60gramm terheléstől beesik, és ezt valóban lehet érezni, ott már elengedheted. Nincs az a nagyon határozott visszajelzése, mint a kéknek, de a piros után mégis azt mondom, hogy elég. És nem kattan, ezért halkabb a kéknél.
    Ha majd lesz jóárasítva (úgy, mint a múltkor, amikor az Edigital elírta a Gram Spectrum árát, és 12ezerbe került :D ), akkor lehet, beruházok egy ilyenre.

Új hozzászólás Aktív témák