Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz zdanee #32 üzenetére

    Én a magam részéről megvárnám a rendes review-kat, aztán ha nincs nagy panaszkodás, akkor majd kérek egy ilyet a Jézuskától, de:

    "Megfordítod 180 fokkal, elforgatásérzékelő észreveszi és átfordítja a képet plusz a lapozó gombok kiosztását és mehet is tovább bal kézzel."

    Sőt, van neki landscape üzemmódja is, amikor a gombok alul vannak.

    "továbbra sem vízálló"

    Ez mondjuk tényleg kár.

    "továbbra sem bővíthető"

    Ez valós probléma? A K4 1,25 GB-je is már a "bőven elég" kategória nekem. Ami inkább zavar, az a fixen kétszintű struktúra.

    "csak erősebb a háttérvilágítás"

    A háttérvilágításnál a plusz ledek az egyenletesebb fényeloszlás miatt vannak, egy korai review szerint ez sikerült is, nem látszanak a ledek.

    "a gombok nem tűnnek túl átgondoltnak"

    Pedig azt gondolnám, hogy az pont olyasmi, amin elég sokat töprengtek, meglátjuk, a korai review-k szerint kényelmes. Ez az, ami a legjobban érdekel, mert a sima paperwhite-tal a legnagyobb gondom a gombok hiánya.

    "a beépített akku mindössze 250 mAh, ami kb 8-10 óra folyamatos működésre elég csak, az "igazi" akku a tokban van, szóval anélkül nem teljes értékű készülék."

    Ez nekem kifejezetten tetszik, főleg úgy, hogy a jelek szerint könnyű lesz kivenni a tokból. A K4-et is tokban hordom, ez legalább az olvasás idejére kiszabadulhat belőle.

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák