Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz ricsip #7 üzenetére

    Nem igazán, 6-700 ezer mire? a probook 435 nem tudom milyen, de az 1000 euró környéke és azért nem a noname dzsunka gyártmány. Azt meg a zenbookot láttam eddig, de jó lenne sok modell, hogy legyenek jó összehasonlítások.

    @#8Gabesz84
    Néztem és dicsérik a szériát, de a desktop mellé nem igazán kell egy gémer cucc hogy megfőzze az értékeim ha az ölemben van. Ideálisan az ember tudjon évente 1-2x elbohóckodni valami régebbi cuccal mediumban, és ha fut a Teams ne álljon be 100%-ra (oké, szar szoftver szar, de azt hiszem a 8350u-s céges dellem sem a legjobb).

    Leginkább persze, kelleni nem kell csak néha nagy ritkán nem ártana, hogy legyen. Esetleg fekete péntekre hátha lesz már választék, habár kétlem :)

    @#10Meteorhead
    Meghiszem, van az az élethelyzet. Sajnos nekünk nincs rendes BYOD, csak sunyiban tudok saját gépet használni olyan dolgokra ami nincs lezárva pl Azure teszt környezetek, privát virtualboxok, muszáj tartsam a fos cégest. Közben meg jó lenne egy privát amikor az ember utazik, nem szívesen csinálok privát dolgokat a cégesen, ami meg szar is mellette, folyton melegszik és teker 100%-on Teams-el. Nincs tökéletes megoldás, fel kéne csapni kecskepásztornak és kidobni az összes kütyüt, de biztosan annak is megvan a maga hátránya :)

    @#13sb
    Itthon úgyis van íróasztal, 30"-os és 24"-os dual monitor, rendes egér, billentyűzet, akkor már a desktop elfér és 2-3 évente cserélek valamit benne. Még mindig van létjogosultsága, ha ilyen hipszter hajléktalan nomád lennék akkor biztos elég lenne már egy notebook. A monitorokat és egy rendes ergonómikus billentyűzetet viszont hiányolnék, ha már napi 8-10 órában itt ülök. Erre legalább a dockal rá tudom dugni a céges notebookot is.

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák