Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Bár már régen nem volt itt új hozzászólás, itt is megosztom, mire jutottam ezzel a készülékkel.
    Mások is árték, hogy előfordul az a hiba, hogy a készülék nem indul, csak a piros Tele system képnél megáll és a pc sem ismeri fel USB-n. Jó hírem van, megvan a megoldás! Keresgéltem a neten, és egy román fórumról sikerült letöltenem a gyári szoftvert (navi nélkül) amit SD-ről fel lehet rá tölteni és újra működik!

    A menete a következő:
    1. akku legyen feltöltve
    2. SD kártyát FAT32-re formázni
    3. a TS840SLIM.rar tartalmát kicsomagolni az SD kártyára
    4. SD kártyát be a gps-be, bekapcsoló gomb nyomva tartása mellett restet megnyomni (ha kikapcsol, akkor még1x reset)
    5. végigtölti a szoftvet, partíciókat megcsinálja, stb. 4 lépést csinál végig, közben ne nyúlj hozzá:

    6.ha a végére ért, újraindul, utána ki lehet venni a kártyát és letörölni
    7. PC-re kell dugni a gps-t, elvileg felismeri a gép, és megjelenik egy üres TFAT nevű meghajtó
    8. a TFAT.rar tartalmát kicsomagolni a TFAT meghajtóra
    9. le lehet húzni a pc-ről, és ha újraindul elvileg egy gyszerű menü fogad, a zászló ikonon lehet átállítani magyarra

    (megjegyzés: a készülék mindenképpen a TFATon lévő igolaunch.exe-t indítja, ez az a menü amit most behoz, ha pedig egy MobileNavigator.exe-t betesztek a TFAT/MobileNavigator mappába, akkor megjelenik egy 3. ikon is a menüben amivel indítható a navigáció.

    LETÖLTÉS:
    [link]

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák