Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    Valóban enyhítette a csuklónkra, illetve ujjainkra nehezedő terhelést, és a megszokási fázis után talán még gyorsabban is gépeltünk vele, mint a hagyományos elrendezésű megoldásokkal

    evekig volt Natural Ergonomic 4000em, kettot fogyasztottam el belole es mindketto par csepp folyadektol halt meg. csuklo szempontbol tenyleg eszmeletlenul kenyelmes volt, de gepelni rajta nem, egyszeruen nehez volt lenyomni a gombokat ami hosszabb ido utan faraszto volt. konkretan azon a szinten, hogy egy ponton bevittem az irodaba a (piros mecha) steelseries 6g v2ot mert ott szovegszerkesztettem tobbet, mikozben otthon maradt a NatErgo. utobbival egy idoben kompetetiven leaderboardot ostromoltam, nem is rosszul, szoval azon meg boven lehetett (jol) jatszani.... mikozben meg egyszer, az echte gamer (maskepp: occso das keyboard alternativa) steelseries meg az irodaba kellett, mert hulyet kaptam benti a HP billtol, hogy mennyire kenyelmetlen volt rajta irni.

    miutan a masodik halt meg 5 even belul surgosen (ertsd, aznap nagyszombat) kellett egy masik, na igy lett egy piros switches Corsair K95 RGB. csuklo szempontbol hianyolom ahogy a natergon lehetett terpeszkedni, szoval ennel felcsillant a szemem, hogy vegre scissor switch es nem rubber dome... es akkor nincs kabel, tetulassu es nincs eger nelkul. komolyan :O

    oke, lehet mondani, hogy irodai munkara, de ha korbenez az ember egy IT munkahelyen, akkor kb van:
    - scissor switch (Apple front / open office)
    - mechanikus switch (fejlesztok, foleg ha van kulon iroda)
    - natergo 4000.
    (-meg akiket nem erdekel mert ugyis a highend uzleti laptop remek minosegu scissorjat hasznaljak)

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák