Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Magához a cikkhez:

    A vége érdekes lett. Őszintén szólva szerintem a kisebb rosszat választották. Ha kicsinálják a régi karaktereket (Tony, Kapitány) akkor azért hőbörögnének a fanok, hogy milyen kiszámítható a film. Egyébként erre várt mindenki, ezért számomra bármilyen hülyén hangzik, de pozitívum hogy azok a karakterek patkoltak el még ha áttételesen is, akikre senki sem számított.

    És persze ez nem fog így maradni, mert ezzel valóban kiherélnék a következő éveiket, viszont annak a módja, hogy ezt az egészet hogy fogják rollback-elni felettébb érdekes.

    Lényegében az egyetlen eddig ismert tárgy a time stone amivel ezt végre lehetne hajtani. Ez viszont Thanosnál van, aki ellen esélytelenek, mivel minden kő nála van. Ha ő nem akarja, hogy legyőzzék, akkor nem is fogják. (a képregényekben is a saját hülyesége miatt kapott ki, mert amúgy mindenki felett áll ebben az állapotában).

    Én ahogy feljebb is írtam arra tippelek, hogy a Gamorás látomások szépen lassan felemésztik és ő maga vonja vissza a "csettintést", mert nem tud együtt élni a gondolattal, hogy nem maradt senki számára az egész univerzumban.

    Mert azért lássuk be, rohadt unalmas lesz számára az örökké valóság. Ellenfele nincs, mert mindenkit kivégez pusztán egy gondolattal. Feladata szintén nincs, mert megtette amire vállalkozott. A csatlósait legyőzték a földön. Innentől kezdve lényegében értelmet vesztette a létezése.

    Másik téma:

    Rengeteg karatker volt a filmben, akit remekül kezeltek. Mindenki kapott kisebb-nagyobb feladatokat. Még Mantis is, mert majdnem miatta sikerütl legyőzni a főgonoszt.

    Több karakter közötti kémiát én is szivesen néztem volna, viszont ehhez az kellett volna, hogy 5-6 órás filmet adjanak. Ami nyilván érthető okok miatt nem lehetséges.

    Egyébként hamár idegesítő dolgokról beszélünk, akkor Petert kell, hogy megemlítsem.
    Fullba tolta a kretént a Titánon. Értem én, hogy meghalt Gamora és gyászolni kell, de így konrkétan neki köszönhetően párolgott el az univerzum fele. Nálam ez az egy WTF moment volt az egész filmben.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák