Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz hakosh #24 üzenetére

    És a Tegra 2 hol átlag jelenleg? Szerintem sehol... Olvasni és böngészni 4"-on már teljesen jól lehet, ezt úgy mondom, hogy minden nap sokat teszem mindkettőt a Desire-emen ami csak 3,7". Zenét hallgatni is lehet a telefonon, mellesleg ezt zsebre is tudom tenni míg a Tabletet nem. Jó, filmet nézni jobb nagyobb kijelzőn, de mondjuk megnézem, hogy a BKV járatain, hogy tartasz a kezedben stabilan egy Tabletet, szerintem sehogy még ülve sem, mert a kátyúkon pattogva néha még a papír sajtót is rémes olvasni.

    Jelenleg meg majdnem ugyanannyira elterjedtek a Tegra2-es tabletek mint a telefonok, szinte semennyire. Hazánkba mi az ami elérhető?! a Toshiba Folio100-asa ami erősen megbukott. Mire elég nagy választék lesz Tegra2-es tabletekből, addigra mobilfronton is itt lesznek az említett SOC-al szerelt mobiltelefonok amik ugyanúgy rendelkeznek HDMI csatlakozóval és akkor már TV-re kötve is kényelmesebb a mobil és ami nem elhanyagolható, hogy egy kisebb TV állvány esetében a telefont könnyebb elhelyezni kábelhosszon belül... És itt jön az LG Optimus 2X-ese a képbe ami erősen jobban van/lesz árazva mint bármelyik tabletta.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák