2019. augusztus 17., szombat

(#1) Pulsar

Pulsar
(veterán)

Látom ez lesz az új divat.. de nemrosz, nekem teccenek :D

monjuk az árából, már egy laptop is kijön, de sebaj...
nekem is volt egy HP TX1000-em, és de szerettem :K

[ Szerkesztve ]

(#2) Killing

Killing
(addikt)

Könyörgöm, ne starterrel adják már.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3) Enton

Enton
(addikt)

Pont ma raktam rá a kis tablet/noti-mra a win7-et, mert a xp telepítő meggajdult.
Egy ilyene:[link]
Egész jól viseli, és majdhogynem gyorsabb rajta mint a tablet XP.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) lezso6 válasza Killing (#2) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Mert? Max 3 program egyidejű futtatása igazán nem nagy megkötés, főleg egy Atomnak. Ennyi erővel inkább adják rögötn x64 Ultimate-tel...

[ Szerkesztve ]

Primitív kérdésre nincs helyes válasz.

(#5) Killing válasza lezso6 (#4) üzenetére

Killing
(addikt)

Az is zavaró hogy nem lehet lecserélni a háttérképet, inkább adták volna home basiccel.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6) D.Orion

D.Orion
(veterán)

Lenne egy baromi hülye kérdésem. Mivel ezek ilyen hordozható kütyük így biztos van bennük aksi, igaz? Ha igen, akkor mennyit bírhatnak ezek ki táp nélkül?

Döp Döp Döp Dödödöpdöpdöp Dö Döp Döp Döp Dödödöpdöpdöp

(#7) Tigerclaw válasza D.Orion (#6) üzenetére

Tigerclaw
(veterán)

Battery life up to 3 hours (varies according to type of use). 8 hours with optional battery.

Sajna kicsit vastag, ami egyébként elég fura, mivel más netbook billentyűzettel együtt is van hogy vékonyabb és ennek sincs valami erős hardvere. A koncepció egyébként jó, ráadásul kevesebb mint 1kg.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) Stiky válasza Pulsar (#1) üzenetére

Stiky
(senior tag)

Legalább lesz miben kiszórni az első generációs atom lapkákat, ha a netbookok szépen lassan átállnak a pineview-re :D

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#9) Kendek

Kendek
(nagyúr)

Jó ez a cucc, nagyon is tetszik, kellene is, bár inkább akkor már az ára. Mindenesetre akinek a 600 sor kevés volt netezéshez, na annak most nem fog tetszeni ez, még többet elvesz a virtuális billentyűzet.
Amúgy hú de kipróbálnám, hogy mennyire használható ezen egy Ubuntu. :)

<-ƘƘ->

(#10) aram01

aram01
(nagyúr)

szerintem kegyetlen király cucc :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) Pulsar válasza Stiky (#8) üzenetére

Pulsar
(veterán)

:DDD hm.. és nem is hülye ötlet :DDD

(#12) Kobaljov válasza Stiky (#8) üzenetére

Kobaljov
(senior tag)

Ennyi pénzért már igazán rakhattak volna ebbe is az új Atom platformból, a kisebb fogyasztás itt sem árt

(#13) nbg

nbg
(senior tag)

Na, nagyon helyes, tessek csak szorni a tableteket, majd csak jon valami koltseghatekony is lassan... mondjuk AMR alapokon...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#14) lezso6 válasza Killing (#5) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Kinek a pap kinek a paplan, én elég ritkán szoktam átlőni az alap hátteret. :D

Amúgy most nézem, hogy a képeken a tablet kijelzőjén Aeros win7 van, s a felbontása is valahol 1680 körül van. :DDD
Gy.k. a win7 starterben nincs Aero, s a felbontás se 1680, hanem 1024... :U

[ Szerkesztve ]

Primitív kérdésre nincs helyes válasz.

(#15) @aMoRF

@aMoRF
(tag)

Nagyon dicséretes ez az "új" neTabletPC trend DE nekem egy fejlesztő mérnök vagy inkább egy marketinges.... elmagyarázhatná, hogy mitől lesz ez drágább mint egy netbook. Mivel belefoglalt hardver megegyezik egy alsó kategóriás netbook-al a külső burkolat is egyszerűbb nem kell nyitogatni = egyszerűbb összeszerelés = alacsonyabb előállítási költség + az érintő kijelző előállítása sem drágább mint egy hagyományos netbook billentyűzeté sőt inkább az is olcsóbb. Tehát mitől is lesz drágább? :) Az újdonság íze miatt?
Mert ha én nem kérem csak normál ízben nem kapom meg olcsóbban ;]

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#16) @aMoRF válasza nbg (#13) üzenetére

@aMoRF
(tag)

Egy ilyen AMR-es "olcsó" cuccra befizetnék én is... pdf olvasónak jó lenne....

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#17) atike

atike
(nagyúr)

Érdekes egy kütyü... :)

(#18) rtom válasza nbg (#13) üzenetére

rtom
(senior tag)

Igen-igen, én is azt várom, pl. ilyesmi formában. 300$ még elfogadható ár is lenne érte.

(#19) TomBennet

TomBennet
(tag)

Ez a remek termék egyesíti a laptopok és az ipad negatív tulajdonságait:
A laptopnál azért kevésbé praktikus, mert nincs billentyűzete, az ipadnál pedig azért, mert vastag, nehéz, zajos, melegszik.

Ja és az LCD-je is a Netbookokban található gagyi gondolom (bár ezt nem írják, de valószínű kiemelnék, ha valami normális lenne)

[ Szerkesztve ]

(#20) edward2

edward2
(addikt)

Fel nem fogom aggyal, hogy ez mitől jobb és mitől kezelhetőbb mint egy netbook. Főleg hogy kijelző ugyanakkora. Gépeljen az úristen függőlegesen. :(

(#21) Kobaljov válasza edward2 (#20) üzenetére

Kobaljov
(senior tag)

Próbáltál már mondjuk utazás közben félkézzel kapaszkodva, félkézzel egy hagyományos netbookot tarva olvasni róla?

(#22) Napfénysüti válasza @aMoRF (#15) üzenetére

Napfénysüti
(nagyúr)

Érintőkijelző nem drágább mint egy netbook billentyűzet? :F

Més que un club!

(#23) mrcrnl

mrcrnl
(tag)

Szerintem nekem kifolyna a szemem, ha olyan utazás közben próbálnám olvasni a kijelzőjét, ahol még kapaszkodni is kell. Egyébként én is "netbookot" használok, de az enyém 10"-os kijelzője nem WSVGA, hanem WXGA felbontású. Kevesebbet kell scrollozni, de apróbbak is a betűk. A kicsi méret és a beépített DVD író miatt vettem meg a lapim.

(#24) mrcrnl

mrcrnl
(tag)

Az érintő képernyő drágább, pontosabban az a réteg, amit a kijelző elé tesznek, és általában egy (virtuális) soros portra kötnek.
Én eddig amiket eladtam tableteket, jóval magasabb áron tudtam értékesíteni, mint egy ugyanolyan tudású és márkájú, de más típusú lapit.

Kornél

U.i.: Van egy eladó tabletem ami szintén tudja a 600 sort, de nem Wide, csak SVGA.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.