Hirdetés

2018. szeptember 20., csütörtök

(#1) adamka17

adamka17
(újonc)

55B8-ban nincs Alfa9 processzor. Kérlek javitsátok!

Oneplus 5T, Xbox One S, 55EA980W

(#2) nico9519

nico9519
(lelkes újonc)

Szinte biztos vagyok benne, hogy az ASUS VG245HE forgatható és a magassága is állítható :) A sima H és G végződésű tudja ezeket, 100%-ig ugyanezek a paraméterei azoknak, úgyhogy kétlem, hogy pont a magasság ne lenne állítható ezen a változaton.

(#3) Mamuska válasza adamka17 (#1) üzenetére

Mamuska
(őstag)

Ja én is úgy emlékszem, hogy csak a C8 és attól fölfele kapták meg az új OLED-ek.

(#4) KRZT963 válasza nico9519 (#2) üzenetére

KRZT963
(újonc)

Nekem VG245H monitorom van. VG245HE nem rendelkezik magasságállítással és forgatni sem lehet, ezért érdemes odafigyelni vásárláskor.

(#5) nico9519 válasza KRZT963 (#4) üzenetére

nico9519
(lelkes újonc)

Ez esetben elnézést a cikkírótól, lehet törölni a hozzászólásom :)

(#6) betalokk

betalokk
(tag)

Miféle webáruház az, amelyikbe be kell regisztrálni, hogy megtudjam egy termék árát??? :W :F

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#7) Acélfarkas válasza betalokk (#6) üzenetére

Acélfarkas
(fanatikus tag)

Olyan, ami az adataidra vadászik, hogy aztán küldözgethesse a reklámjait.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8) Schweini válasza betalokk (#6) üzenetére

Schweini
(tag)

De azt írják, csak cégek vásárolhatnak náluk.

(#9) HummeRC válasza betalokk (#6) üzenetére

HummeRC
(őstag)

Ha a Mobil Digital-ra gondolsz, akkor az nagyker és ezért kér regisztrációt az árakhoz. Nem is értem, mit keres rendszeresen a heti ajánlóban, mikor földi halandó nem tud ott vásárolni. :N

[ Szerkesztve ]

(#10) GIJoe

GIJoe
(PH! addikt)

Aki a SONY TVkel szemez, Tmobil webshopban jó-árasítva vannak emlékeim szerint...

(#11) bteebi

bteebi
(PH! addikt)

Az OLED még mindig rohadt drága... pláne a legújabb sorozat.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#12) betalokk válasza HummeRC (#9) üzenetére

betalokk
(tag)

Igen, arra gondoltam. Valamelyik agyhalott gyökér pénzt kap, hogy reklámozza. :F

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#13) Joci10 válasza GIJoe (#10) üzenetére

Joci10
(senior tag)

Annyira azért nem. Kell hozzá vagy otthoni előfizetés (legalább 6 hónapja meglévő, és újabb 2 évre hosszabbítás - ekkor kapsz ~5%-ot); vagy új mobil előfizetés (2 év hűséggel - az előfizetés nagyságától/'drágaság'-ától függően kapsz fix készülékkedvezményt). És nem csak a Sony-kra van, hanem a teljes kínálatra (sokféle eszköz sokféle gyártótól). De reklámnak biztos jó volt. :)

(#14) Ablakos

Ablakos
(senior tag)

Minden családban kellene egy Revo SuperConnect a konyha asztalon. Úgy a tizedéért. Sajnos a hasonszőrüek is ilyen brutálisan drágák. Tehát továbbra is marad a földfelszínen fogható (vagy nem) néphülyítés.
Banki hitel, THM,Cetelem egy táskarádióra... :O

[ Szerkesztve ]

(#15) kolopele válasza bteebi (#11) üzenetére

kolopele
(PH! addikt)

Az OLED az is marad. A minőségért fizetni kell.

(#16) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Tetszik a cikk. Én most az zeneeszközöket mustráltam. Ötletes ez a Lightbox. Ha nem használhatatlan zenére, egy 7 éves gyereknek megvetetem az apjával. A V12 Ultra medialejátszó is jó cucc lehet. Egy nappaliba aligha kellhet más. Vajon buherálható és befogható streamelésre játékokhoz?

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#17) janeszgol válasza janeszgol (#16) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Itt az előd V10 tesztje.
Azon is lehetett játszani, gondolom akkor minden buhera nélkül lehet a V12-n is.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#18) petymeg2033

petymeg2033
(kvázi-tag)

Kíváncsi lennék, hogy az ESPERANZA VR300 hol kerül 1500-ba, ha a linkelt nagyker oldalon földi halandó nem nézheti meg az árakat, és beszerezni sem onnan fogja.

A4Team: 1586Ft - még ez áll a legközelebb, de szigorúan nézve, ez sem 1500
PCX: 1723Ft
RBX: 2290Ft
Emag: 3490Ft

Az mondjuk megnyugtató, hogy egy elég tartós termékről lehet szó, mert a gyors keresésem nyomán találtam egy 2016-os Hazai Pálya cikket, amiben már benne volt :)
https://prohardver.hu/teszt/hardverhelyzet_oktober_legelejen/gamer_kiegeszitok.html

[ Szerkesztve ]

(#19) Polesz válasza petymeg2033 (#18) üzenetére

Polesz
(PH! addikt)

Megnéztem neked a nagyker árat, az A4Team az akciós árral számolja a saját árát. A többiek még a nem kedvezményes árra teszik a hasznukat. Egyébként olyan 1500 a reális ár valóban.

Szerk: az eMag több mint 2x árral számol majd csinál egy 50-60%-os akciót és viszik tőle mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#20) GIJoe válasza Joci10 (#13) üzenetére

GIJoe
(PH! addikt)

Ha megnézed picit jobban új kártyás domino csomaggal a Sony KD-43XF7596 160E az árgépen 220tól indul..

(#21) MeszesKPT válasza kolopele (#15) üzenetére

MeszesKPT
(fanatikus tag)

Mindig lesz újabb technológia, így az OLED is idővel tucat termék lesz.

(#22) kolopele válasza MeszesKPT (#21) üzenetére

kolopele
(PH! addikt)

Nem baj, akkor majd váltunk.

(#23) GIJoe válasza kolopele (#22) üzenetére

GIJoe
(PH! addikt)

vagy eljön az idő, mikor mocskosul mind1 hogy min megy a Peppa malac 024be :D

(#24) kolopele válasza GIJoe (#23) üzenetére

kolopele
(PH! addikt)

Egy Peppa malachoz minimum már 8k kellene :)

[ Szerkesztve ]

(#25) Pumma válasza GIJoe (#20) üzenetére

Pumma
(PH! nagyúr)

Még a 160 is sok érte. A 220k-t ne vedd figyelembe, mert nyílván még bevezető ár, és te sem hiheted, hogy egy 43".os uhd belépőmodellre sokan kiadnának ilyen sokat, ami az idei legkisebb és leggyengébb 4K-s tévéje a gyártónak.

[ Szerkesztve ]

Xiaomíííjaú

(#26) GIJoe válasza Pumma (#25) üzenetére

GIJoe
(PH! addikt)

én akárhol nézem ezt a modellt, mindenhol drága, írj már egy linket ahol szerinted árában van, okoskodás helyett...

[ Szerkesztve ]

(#27) Pumma válasza GIJoe (#26) üzenetére

Pumma
(PH! nagyúr)

Nézheted akárhol, ha nem látod át a folyamatot. Pedig írtam, hogy idei, új modell, ami még bevezetés alatt van, és ezt abból is láthatod, hogy ák-n csak 3 boltban van. Ezt miért olyan nehéz megérteni? A bevezető ár ne vezessen félre. Ennyi erővel minden új termék bevezetésekor írhatnád, hogy mekkora akció van rá, amikor normalizálódik valamennyire az ár először csak 1 üzletben. Egyébként hasonló szintű 43" -os Ultra HD (4k TV) tévék már 105k-tól! kaphatók, de 2 év hűség nélkül, és azért nem mindegy. Inkább segítségnek fogd fel, ne okoskodásnak, én nem rosszindulatból mondtam neked, inkább csak azért írok, hogy tisztában legyen vele más is.

Nem mellesleg160 környékén több márkától is 49", 50"és 55"-os 4K tévéket is lehet venni a T-től.

[ Szerkesztve ]

Xiaomíííjaú

(#28) Sifre

Sifre
(senior tag)

Úgy látszik a Panasonic is folytatja a visszafelé fejlesztést, Az EX700 szériába még képesek voltak MVA panelt tenni, az FX700-ba már csak IPS jut.

Nokia 8

(#29) Hieronymus válasza Ablakos (#14) üzenetére

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog

"Minden családban kellene egy Revo SuperConnect a konyha asztalon."

A konyhai rádióknak cseppállóknak kell lenniük. Ez a Retro Revo SuperConnect, vélhetően nem az
A készülék árát. még a ráírt teljesítmény érték sem hajazza túl, a nagyzolásban.

A készülék megjelenését egy 1955-ben, Red Dot Product Design award nyertes formaterv alapján készítették el. Ha valakinek ez jelent pluszt, az könnyebben kifizeti az árát..

___ Ha értelmetlen hozzászólásommal találkozol, az nem a véletlen műve. A fantasztikus tag, címre hajtok! Muszáj hozzászólnom.___

(#30) bteebi válasza Polesz (#19) üzenetére

bteebi
(PH! addikt)

"az eMag több mint 2x árral számol majd csinál egy 50-60%-os akciót és viszik tőle mint a cukrot."

Nice...

(#31) hemaka válasza petymeg2033 (#18) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

emag lul, mivan, be kell fizetni az adot? :DDD

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora R7 💙 specs: http://pici.tk/e/

(#32) Aprósólyom válasza Hieronymus (#29) üzenetére

Aprósólyom
(őstag)

Nem értem miért kellene bármilyen minősítéssel rendelkezzen, ami feleslegesen korlátozná a külső design-t is. A konyhai asztal lévén étkezésre való. Az meg nem igazán rejt kockázatokat...
Azt azért ne felejtsül el, hogy attól mert nincsen minősítve, nem feltétlen fog megfikkani, ha ráfreccsen a palacsinta tészta turmixolás közben. :) Pláne, hogy aki ezt megveszi, az biztos nagyon sikkes, steril környezetben él, mert ezért a 120k magyar forintért, a drága rádión is túlmutat. Szóval bizzosan vigyázva lesz rá.
Én személy szerint nem látom előnyét, egy jó minőségű mobil hangfalhoz képest, lévén, okostelefonja mindenkinek van. Bármennyire prémium a ketyere, azért nehezen tudom elképzelni, hogy mondjuj egy 90k-s H/K Go Play hangfal minőségét megközelítené. Azzal már majdnem bármilyen zene nagyon jól élvezhető, bizonyos korlátozásokkal.
Másrészről ha már kvalitátot és egy különálló, minőségi cuccot akartak volna, én azért még tettem volna bele CD lejátszót. Vannak új zenék állítólag, amik nem elérhetőek ezeken a stream szolgáltatásokon keresztül és csak korongon elérhető. De ezt csak hallottam, mert az "én zenéim" fent vannak.

(#33) Aprósólyom válasza bteebi (#30) üzenetére

Aprósólyom
(őstag)

Azért a 2-3x ár nem túlzás?
Amúgy meg a a következő szekvencia tipikus itthon: 1. ár felvisz 2. Áthúz, majd 3. hatalmas akcióval leértékel, ami az áremelés előtti árhoz képest, már csak kb 10-20% kedvezmény lesz.
Legutóbb direkt lementettem egy weblapot, mikor országosan akciósak voltak a Samsung telefonok (1-2 hónapja). A telefon normál ára akciós időszakban kb. 80k, az akcióval pedig 55k. Az akció végesztével kb 65k-ra "esett vissza" a normál ára. Miközben tudtam, hogy már régóta, bőven az akció előtt, kb 60k körül lehetett kapni a boltokban.

[ Szerkesztve ]

(#34) hemaka válasza Aprósólyom (#33) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Jol tudod igy megy ez mindenhol. Meg a kiallitott termekek uj aron valo eladasa, esetleg azzal meg mindig lehet trukkozni, hogy huha most elengedek belole valamennyit(mert mekkora jo fej vagyok), a csorikam meg nem tudja, hogy tobb hetig rohadt kint es mar hasznalt termeknek szamit egyebkent..

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora R7 💙 specs: http://pici.tk/e/

(#35) bteebi válasza Aprósólyom (#33) üzenetére

bteebi
(PH! addikt)

"Azért a 2-3x ár nem túlzás?"

Dehogynem. A nice irónia volt ;).

"Amúgy meg a a következő szekvencia tipikus itthon: 1. ár felvisz 2. Áthúz, majd 3. hatalmas akcióval leértékel, ami az áremelés előtti árhoz képest, már csak kb 10-20% kedvezmény lesz."

Ha a végén kedvezmény lesz egyáltalán... :U Szerintem egyébként kb. mindenhol ez van. Itthon talán egy fokkal jobban, mivel sokkal inkább árérzékeny a piac, és minden leértékelés, akció baromira vonzza a vásárlókat, akár van valós háttere a dolognak, akár nincs :DDD.

(#36) Hieronymus válasza Aprósólyom (#32) üzenetére

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog

"Másrészről ha már kvalitátot és egy különálló, minőségi cuccot akartak volna, én azért még tettem volna bele CD lejátszót."

Ennyi pénzért még CD lejátszót is akarsz. Nem vagy te telhetetlen? :DD
A termék kicsi és drága, de legalább mono is. Elégedj meg ennyivel, vagy vegyel egy konyha rádiót, negyed áron, ami cseppálló.

___ Ha értelmetlen hozzászólásommal találkozol, az nem a véletlen műve. A fantasztikus tag, címre hajtok! Muszáj hozzászólnom.___

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.