Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz dezz #17 üzenetére

    Ha kiemeled a szövegből, akkor így van. Ha egybe olvasod, és úgy értelmezed, ahogy írtam, akkor azt jelenti, hogy én, személy szerint itt ülök a dell előtt, és én, mint amatőr nem látok semmi égzengető különbséget, a másik monitoromhoz képest. A mondat annyit jelent, hogy nekem nem látszik semmilyen különbség.

    A monitor, mármint a dell, nem rossz csak az a baj, hogy megveszi az ember, és csodát vár, a sok fórumos örömóda után, aztán kissé csalódik, mert jó-jó, de a termonukleáris robbanás elmaradt, amikor bekapcsolja.

    Egyébként ennek a dellnek is elég halovány a feketéje, és van szép bevilágítása is, de nem zavar, együtt tudok élni vele. Ide vettem az irodába, és annyiból jó, aminek ugyan nincs köze a panelhez, hogy szépen lehet állítani a magasságát, meg lehet forgatni a kijelzőt. Ezek hasznosak.

    Tehát a lényeg, hogy kissé túlmisztifikáljátok a dolgot. Én kicsit értek hozzá, persze közel sem annyira, mint ti, és ez most nem cinizmus, de még én sem látom a különbséget, pedig minden nap használom a dellt itt az irodába aztán otthon a samsungot, amiben ugyan nincs tuner, mert az egy másik változata, amit említettél, akkor a még nálam is lámábbak szerinted mit látnak?

    Elmondom, hogy semmit, azt sem tudják, hogy eszik, vagy isszák azt, hogy TN, meg IPS.
    Úgyhogy a nagy többség, teljesen boldog a szép fényes kávájú 2ms-os matricával díszített TN paneles monitorával. Honnan tudom? Tapasztalatból.

    Egy szóval nem mondom, hogy nincs különbség a két technológia közt, csak azt, hogy ez sokaknak, nem szembe tűnő. Ezt azért remélem fel tudjátok dolgozni?

Új hozzászólás Aktív témák