Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96349952

    törölt tag

    válasz Csabroncka #23 üzenetére

    Ki ne találd már, hogy a reklámcunamihoz márpedig hozzá kell szokni. Hát nagyon nem kell. A reklámok döntő többségét ki lehet pusztítani az életünkből, azzal az egyszerű módszerrel, hogy nem nézek tévét. (És közben a neten minden engem érdeklő tartalmat megtalálok, akkor, amikor én akarom, nem akkor, amikor adják azt, hatszáz perc, számomra tökéletesen irreleváns reklámmal dúsítva.) A neten megoldom a reklámmentességet, az utcán pedig közömbösítem magamban a plakátokat. Nehogy már társadalmi bűn legyen, ha nem vagyok reklámfogyasztó... Agymosás: a neten nagyságrendekkel több lehetőséged van valós információkat szerezni, mint a butítóládán keresztül. Persze, tele van hülyeséggel a net, de a tévécsatornák viszont csak hülyeséggel vannak kibélelve. Akkor már inkább a net, ahol legalább esélyem van az egyébként sokkal több és részletesebb információkat beszerezni, ezeket ütköztetni, mérlegelni, stb. Senkit nem fogsz meggyőzni arról, hogy de igen, nézzetek tévét és fogyasszatok sok-sok reklámot, csak mert számodra ez van. Az égvilágon senkit.

    És most szólok: A telefonomat is kizárólag akkor használom, amikor hívnak, vagy valaki rám ír. Kizárólag. Na, ezt add össze...

Új hozzászólás Aktív témák