Hirdetés

2018. december 14., péntek

(#1) Dtomka

Dtomka
(PH! addikt)

Egy idő után biztosan hangos lesz, sokkal hangosabb mint 1 átlagos gép...

[ Szerkesztve ]

(#2) ANOka

ANOka
(senior tag)

Beleszerelhető egy tucat ventilátor, ennek ellenére nem tud repülni, mint egy drón? :Y :DDD

(#3) BlindMind

BlindMind
(kvázi-tag)

Azt nem sikerült kitalálnom hogy pontosan milyen irányba is megy benne a levegő, illetve hogy ehhez miért kell ennyi venti!?

(#4) schawo

schawo
(Jómunkásember)

Hát, ehhez aztán tényleg nagyon kellett a der8auer.

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH

(#5) rii

rii
(PH! nagyúr)

a videón inkáébb a ventik hangját hallgattam volna meg ,-DDD
nem is értem miért cserélték le zenére :))

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

(#6) bambano

bambano
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

vajon rackbe be lehet rakni? legalább polcra?

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#7) Yany

Yany
(PH! addikt)

Fura, hogy pont egy hűtésre kihegyezett házba a piacon kapható egyik legjobb minőségű hűtőket gyártó Thermalright termékeinek nagy részét nem lehet beletenni. 155 az elég alacsony egy high-end ventinek.

Asus ZenBook UX410 bemutató: https://youtu.be/xUXRAVZlGto

(#8) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Akár még jó is lehetne, ha lenne benne 5.25". (És nem, nem ODD-nek kell, hanem hotswap racknek.) Kár érte, jó ügynök volt...

(#9) Yany válasza Dr. Akula (#8) üzenetére

Yany
(PH! addikt)

Az eSata már nem menő? :D

Asus ZenBook UX410 bemutató: https://youtu.be/xUXRAVZlGto

(#10) Dr. Akula válasza Yany (#9) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Volt valaha?

(#11) erer1000 válasza Yany (#9) üzenetére

erer1000
(őstag)
LOGOUT blog

esata-t kb csak arra van értelme használni, hogy ha az alaplapi 6-8db elfogy, akkor átalakítóval be tudd vezetni a gépházba , és voala, van még egy sata-d

Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#12) kisvakond111 válasza erer1000 (#11) üzenetére

kisvakond111
(tag)
LOGOUT blog

Szerintem ha az alaplapi 6-8 darab elfogy a legtöbben pci-e bővítőkártyát vesznek.

"amúgy mint olyan"

(#13) egyedülülő válasza Dr. Akula (#8) üzenetére

egyedülülő
(senior tag)

"kiváló ügynök volt"

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#14) DudeHUN válasza erer1000 (#11) üzenetére

DudeHUN
(fanatikus tag)

Én pont erre használtam még az előző konfigomnál :D

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#15) vaakuum

vaakuum
(őstag)

Való igaz, hogy ez fele vagy harmada méretben lenne érdemes ház. Most is érdemes, csak most így szóra sem... :(

Star citizen Referral CODE: STAR-X374-GRFQ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#16) Pete55555 válasza BlindMind (#3) üzenetére

Pete55555
(PH! kedvence)

Pedig egyszerű. Mind kifele fújóra van állítva, tehát hátul a 2 db 80mm-es ( :W ) helyén meg a pci takarókon szív be, és elöl alul felül oldalt meg fújja kifele.

Tök l o g i k u s !!! Ja, nem :W

De világít, meg árdzsíbi, meg szarásig van ventivel (tök értelmetlenül) meg der8auer nevét is rágravírozták, szóval jó lesz ez.

Nem.

Ipari hulladék szvsz.

...Szeretem leracsniztatni...

(#17) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

Nagyon tetszik! Építenék bele egy NAS-t, menne 24/7-ben, betenném a nappaliba, de sajnos nem találok semmilyen infót a ledek fényerejéről. Szerintetek fővilágításnak elég lenne, vagy tegyek még bele plusz ledet? :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#18) mikej95

mikej95
(fanatikus tag)

Micsoda kreatív design. Csinálhatnának már pár olyan vertikális videokártya elrendezésű házat is, aminek nem a bazári RGB rajolás a lételeme és plexi oldallap helyett szellőzőrács van, hogy a GPU saját lég-körre kerüljön végre. Javítva, nem pedig rontva a teljesítményt.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#19) Apollo_21

Apollo_21
(PH! addikt)

Mutatós...csak kár hogy első blikkre a carbide air 540 ugrott be...
Tegyem bele a házamba hogy kis istvánné? és akkor +20 rugó?

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#20) rii válasza macilaci78 (#17) üzenetére

rii
(PH! nagyúr)

.-DDD

diszkógömböt .-)

úgy már jó lesz ,-)

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

(#21) abridabri

abridabri
(PH! addikt)

Gyari kialakitassal (porszuro ) inkabb kozepes a szellozese ,mintsem jo : YT teszt
Persze ez javithato porszuro kiiktatasaval , vagy venni kell bele normalis , kevesbe vastag szuroket .

(#22) Astroboy válasza Pete55555 (#16) üzenetére

Astroboy
(senior tag)

;]

"Nincs is jobb kutyaeledel Pedigree Pálnál" - idézet: özv.Pedigree Pálné

(#23) Fantomas80

Fantomas80
(tag)

Tápegységet hova rakja azt nem látom? :F

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#24) x_424 válasza vaakuum (#15) üzenetére

x_424
(fanatikus tag)

+ még csúnya is.

(#25) FlashLed

FlashLed
(senior tag)

Nem rossz darab ez. Bár azért én szerintem egy idő utána ennek is Mohawe sivatag lesz a belében.

The Mechanic

(#26) Piftuka válasza FlashLed (#25) üzenetére

Piftuka
(PH! addikt)

Legalábbis ajánlott gyakran kifújni belőle a port kompresszorral. :)

Én a dizájnját kevésbé értem... Ez a gyártó a letisztult, alumínium házairól lett híres. Ahhoz képest ez első ránézésre kicsit "bazári" darab.

Legyetek mindig tudatos fogyasztók! Hasznos olvasnivaló a témában: www.tudatosfogyaszto.hu / www.fogyasztoklapja.hu / www.magyarefk.hu / http://fogyasztovedelem.kormany.hu / http://www.gvh.hu/fogyasztoknak / http://homar.blog.hu /

(#27) pengwin válasza Dr. Akula (#8) üzenetére

pengwin
(PH! addikt)

Lian Li D600?
Cubitek XL Tank?

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin "A belépőszint mindig ott van, ahol a fájdalomküszöbünk."

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.