Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz #16820480 #132 üzenetére

    Lehet, hogy csak tüzijátékot használtak hadi célra, de attól az még haditechnika. Nem én állítom, korabeli írásos dokumentumok állítják. Az iránytűt tájékozódásra használták. Namost Európában is volt néha hogy azt gondolták lapos a föld.
    Az USA előszeretettel nyúlta le a vesztes országok high-tech szabadalmait háborús jóvátételként, ezt sem én mondom, hanem a békeszerződések.
    Merkelt az NSA figyelte meg. Nem nemzetbiztonsági okokból, hanem azért, hogy a tárgyalás alatt lévő kereskedelmi szerződésben jobb pozíciókat tudjanak elérni. Ezt sem én mondom, hanem a német kémelhárítás.
    Tudod én mit mondok? Keress rá erre az utolsó ügyre a guglival. Érdekes módon nálam az első tízben 7 német nyelvű a találat, pedig angolul kerestem. De az USA nem cenzúrázza a netet mert ők a jófiúk, nem? Áhhh, mennyi balek van...

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák