Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• ribizly

veterán

Az x570-es alaplap árát meg egy 8700k/9700k/9900k árát is vegyük bele. Így most eleve nem annyira egyértelmű a helyzet jelenleg. Annyi, hogy érdemes várni az Intel reakciójára (árkonszolidáció?), meg az AMD-hez érkező frissítések "teljesítményváltoztatásaira".

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•| [Eladó] DXRACER Drifting | fekete szövet | OH/DF91/N |•|

• BMW001

nagyúr

Nem... Pont ezt irom, hogy az all core enhancement OC nak szamit, es ez az opcio default enabled. A tesztoldalak pedig ezt kapasbol kikapcsoljak, igy megy gyari orajelen barmelyik Intel cpu.

Elolvasva 5db tesztet nekem az jon le, hogy az AMD turboja annyira jol dolgozik, hogy nem erdemes manual OC -val babralnod, mert sok esetben lassabb lesz a vegeredmeny. Magyaran ezek kimaxolt eredmenyek, sokkal jobb nem lesz. Az i9 az emlitett beallitasokon volt tesztelve, tehat long term 3.9-4GHz kozott ugralt az orajel 8 magos terhelesen. Arra vagyok kivancsi, hogy neznek ki a grafikonok ugy, hogy 1GHz -al magasabb frekvencian megy az Intel proci. Ez meghatarozza azt peldaul szamomra, hogy most valtok, vagy nem valtok. Lesz valogatott i9 KS, ami mar 5GHz all core turboval jon. Ebbol azt is latni lehetne, hogy van e ertelme az Intelnek kiadnia ezeket az uj steppinges darabokat, vagy hagyni kell a francba, es koncentralni a fejlesztesekre.

Alpi.: Nem Cinebench, mert az csak egy benchmark progi. De sok mas agazat van(workstation, encoding, compression), ahol ez lehet szamit. Nalam pl. a CAD. Game -ek alatt nem tudom, hogy alakul az orajel dafault.

[ Szerkesztve ]

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

Hozzászólok Aktív témák