Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Raymond

nagyúr

Az i9-9900K allcore turbo a "dobozbol kiveve" is 4.7Ghz es nem 4Ghz ugyhogy a 4Ghz-es eredmeny nem mutat semmi realisat.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

• BMW001

nagyúr

A topikban az emberek jelentos resze tuningol, sot, van az all core enhancement funkcio, ami a jobb lapokon megtalalhato, es default on, ami egy lapgyartok altal aktivalt turbo, ami felulbiralja az Intel turbo boost -ot, 700MHz -t huz a procin. Ez a tesztek alatt termeszetesen off, mert OC -nak szamit, de a userek 90% -anak default on, ergo alapbol jobban megy nala a cpu, mint a tesztek alatt, es nem csinalt semmit a BIOS -ban.
    Nekem azert erdekes, mert kivancsi vagyok arra, hogy 'hazai' korulmenyek kozott hogy viszonyulnak egymashoz, megeri e valtanom. Es sokan vagyunk igy. Rohadtul nem mindegy... :N

Raymond: Tevedes.... Tegnap direktbe megneztem. Az igaz, hogy teljesen defaulton rendernel 4.7GHz -n kezd a proci, de ez rovid idon belul(10s) lecsokken, es 3.9-4GHz kozott ugral vegig. :) Ez az 'all core long term' alaporajel, a tesztek ezen keszulnek.

hemaka: hogy miket varsz meg? :D Olyan mostanaban nem lesz. Legalabbis erdemi. Lesz egy uj steppinges, valogatott i9, de az csak orajelben ter el, tehat adtak a sz@rnak egy pofont. Hiaba varsz.

[ Szerkesztve ]

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

Hozzászólok Aktív témák