Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Carlos Padre #411 üzenetére

    Ahogy a CoD újabb iterációjára is mindig akad palimadár aki megjelenéskor teljes áron megveszi, alighanem erre is lesz - különösen látva a "csakazintel" fanok fanatizmusát...

    Nem mondom, én se vagyok elfogulatlan, alapvetően az AMD felé húzok, azonos közeli teljesítménynél mindig ők fognak nyerni nálam, de pl. az FX szériákat mind kihagytam, és vígan hajtottam az Intel procimat(i5-4440, drágább volt újonnan, amikor eladtam, mint mikor vettem), amíg a Ryzen-ek ki nem jöttek.

    (#412) Alpi. vagy igen, vagy nem... de ha vágnak is, azon nem változtat, hogy jelenleg nincs verseny az árak, csak a teljesítmény terén. Nézd meg az NVidia-t, még a Navi-k megjelenése előtt lépett. Ott legalább potenciálisan versenyre utaló jelek vannak... igaz, feljebbről is indul a buli.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák