Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz hokuszpk #375 üzenetére

    Lehet, de nem tolem. NV is kajal, Ti huzva megeszik 350W -ot, de legalabb van FPS is. Engem ugyan nem erdekel. Aki a villanyorat nezi, mikozben a gepet hasznalja, az nyugodtan kukazza a PC -t, es vegyen konzolt.

    Ezzel arra akartam ismetelten ravilagitani, hogy mig Intelnel egy 16 magos proci onmagaban kerul(-t) fel eve 600.000 HUF -ba, addig most(szept. -tol) a 16 magos AMD proci, csucs X570 -es lappal es rendes memoriakkal majd olcsobbra jon ki. Ezzel mindent elmondtam a piac ezt megelozo helyzeterol, es azt is le lehet szurni vegre, hogy milyen valtozasok lepnek eletbe ezutan. Szvsz mashogy nem tudom dicserni az AMD -t. Csak en nem frocsogok, mint a gyerekes fanboyok, hanem probalok targyilagos maradni.

    mod: Nem a tesztek eredmenyebol kovetkeztettem, hanem a tesztkornyezetbol. Bizonyitekom nincs, nem is lehet, nem a PH -nal dolgozok. De ha UK -ban igy mukodnek a dolgok, akkor a vilag tobbi orszagaban is ugyan ez a helyzet. Mondjuk ezt ugy, hogy marketing strategia egy formaja. Lattunk mar sok hasonlot, eleg csak visszaemlekezni a "The Way It's Meant to be Played" mondatocskara, es a hozza tartozo logora.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák