Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz S_x96x_S #341 üzenetére

    Azt én is látom, de itt a PH!-n kellene. :D Nem akarok az idejükkel garázdálkodni, de egy ilyen jelentős tesztnél csak elférne egy PTS kernel fordítós teszt, ráadásul még elég informatív is...

    BMW001: és akkor most pl. dobjuk ki a Cinebench teszteket is, mert az Intel azt mondta, hogy nem életszerű?
    Amúgy olvasás nélkül bírálni bármit is az nonszensz. Elhiszem, hogy xyz vélemény alakult ki benned ezért vagy azért, de kontextus nélkül bírálni a teszt tartalmát az meredek.

    Amúgy sokan nem értik (volt is hosszú vita a korábbi tesztek alatt), hogy pl. miért tesztelnek az Ashes játékkal, miközben relatíve kevesen játsszák. Azért, mert processzorokról van szó és az megmutatja mit tudnak.
    A CiV VI meg egy vacak példa a játék teszteknél, mert lategame úgy is belassul a körváltás, mindegy mit teszel alá... Az olyan mintha a Stellarissal tesztelnél procit, annak is mindegy milyen bika gépet tolsz alá, mert egyszerűen nem tud többet a játékmotor...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák